Україна перемогла Угорщину

Вадим Селіверстов оформив "шатаут"
10 ноября 2013г. 20:15

Збірна України на мажорній ноті завершила "Євро хокей челендж" у Будапешті, перегравши в останній день турніру команду Угорщини.

У матчі, що відбувся 10 листопада в Будапешті, підопічні Андрія Назарова здолали господарів турніру з футбольним рахунком 1:0 (0:0, 1:0, 0:0).

Перемогу українцям приніс дальній кидок 35-річного нападника "Донбасу" Сергія Варламова (22:05). У гравця донецького "Донбасу" був шанс зробити дубль, проти йому не вдалося переграти словацького голкіпера угорців Петера Шевелу, виконуючи штрафний кидок.

Лаври героя матчу також заслужили воротар Вадим Селіверстов (22 сейви), оформивший "шатаут", і захисник Юрій Наваренко, який у 102 поєдинку за національну збірну України отримав приз найкращому гравцеві зустрічі.

Зазначимо, що за сім хвилин до кінця третього періоду серйозну травму отримав захисник "Білого Барсу" Ігор Кугут, якому шайба розбила обличчя...

За підсумками "Єврочеленджа" у Будапешті перше місце посіла збірна Польщі (7 очок), команда України - друга (6), Угорщини - третя (5), Румунії - остання (0).