Україна програла Казахстану у п’ять шайб

Команди завдали 77 кидків на двох
09 декабря 2013г. 17:15

Молодіжна збірна України з поразки розпочала виступ на чемпіонаті світу в першому дивізіоні (група B).

У матчі-відкритті турніру, який відбувся 9 грудня у британському Дамфрізі, українці перекидали Казахстан 40:37, але поступилися з рахунком 2:7 (1:4, 1:0, 0:3).

У переможців голами відзначилися Семен Кошельов (8:47, К.Савіцкій), двічі Іван Кінстлер (12:36, Міхайліс, 56:14, Міхайліс), тричі Микита Міхайліс (18:42, біл, Ібрайбеков, Кінстлер; 53:57, біл, Кабіев, Ібрайбеков, 59:34, Кінстлер), а також Мад’яр Ібрайбеков (19:52). Українці відповіли шайбами Владислава Куцевича (14:15, Петранговський) і Віктора Захарова (26:15, Лялька, Мартишко).

Комфортну перевагу азіати зробили собі вже в першому періоді, коли молодь Казахстану закинула чотири шайби у ворота Михайла Шевчука. Заміна голкіпера на дублера Едуарда Захарченка, яка відбулася в першій перерві матчу, начебто надихнула українців на штурм воріт суперника, але змінити розстановку сил підопічним Олександра Годинюка виявилося не під силу.