Україна відправила у ворота Румунії вісім шайб

Наша збірна впевнено розпочала виступ на ЧС
14 апреля 2013г. 21:10

Збірна України завдала нищівної поразки національній команді Румунії у стартовому для обох команд матчі чемпіонату світу у групі "В" першого дивізіону.

Поєдинок, що відбувся 14 квітня у Донецьку, закінчився з рахунком 8:1 (1:0, 5:0, 2:1) на користь української збірної.

Роман Благий, який травмувався на тренуванні за кілька днів до старту чемпіонату світу, зміг взяти участь у цьому матчі, при цьому оформивши перший дубль на нинішній першості світу, вразивши суперника на 26:12 та 50:46.

Крім нього у складі переможців закинутими шайбами відзначились Олег Тимченко (02:53), Артем Гніденко (23:37), Андрій Міхнов (25:16), Олександр Побєдоносцев (33:01), Максим Квітченко (33:57) та Олександр Матерухін (43:29).

Єдина шайба румунів на рахунку Євгена Писаренка (40:32).

"Ми готувалися і готувалися дуже немало, тому хлопці й показали непогану гру. Спочатку нас трішки вибила з ладу церемонія відкриття чемпіонату, після якої у хлопців було десять хвилин вільного часу. Після цього хлопцям було важкувато входити у гру. У другому періоді чудово зіграли, з самого початку закинули шайбу і поставили все на свої місця"
, - сказав після матчу головний тренер українців Олександр Куліков.

Нагадаємо, що у інших поєдинках дня Нідерланди переграли Естонію з рахунком 5:4, а Польща розгромила Литву з рахунком 5:0.

Свій наступний матч наша збірна зіграє завтра з командою Естонії. Початок трансляції на каналі "Хокей" - о 20:45.