Українці побачать Кубок Стенлі

Головний трофей НХЛ прибув у Дамфріз
10 декабря 2013г. 17:53

Гравці та тренери молодіжної збірної команди України з хокею, які зараз виступають на чемпіонаті світу у Великобританії, мають змогу на власні очі побачити головний трофей Національної хокейної ліги Кубок Стенлі.

Найпрестижніший кубок у світовому хокеї вранці 10 грудня прибув до міста Дамфріз, де й відбуваються матчі молодіжного чемпіонату світу.

Знаковий трофей стане одним із експонатів виставки, присвяченої 100-річному ювілею Британської федерації хокею. Трофей супроводжували члени Хокейної Зали Слави Філ Прітчард та Крейг Кемпбелл, генеральний секретар британської федерації Енді Френч, місцеві чиновники, а також капітан місцевої хокейної команди "Солвей Шаркс" Боббі Чалмерс.

Кубок буде виставлено для огляду завтра, 11 грудня, з 12:00 по 17:00 на льодовій арені "Айс Боул" – головній арені чемпіонату світу. Кожен бажаючий зможе зробити фото на пам’ять разом з призом. В цей же час буде виставлено золоту медаль Олімпіади-1936, а також светр капітана національної збірної команди Великобританії Карла Ерхардта.

Свого часу Кубок Стенлі двічі гостював в Україні. 2004 року його привозив нинішній гравець хокейного клубу "Донбас" Руслан Федотенко, а через два роки разом з трофеєм до Києва приїхав Антон Бабчук.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы