Українські студенти обіграли шведів

Наша збірна фінішувала 9-ю на Універсіаді
20 декабря 2013г. 08:24

Студентська збірна України посіла дев’яте місце на хокейному турнірі на Універсіаді в італійському Трентіно.

У матчі, що відбувся 19 грудня, українці в овертаймі здобули перемогу над збірною Швеції з рахунком 6:5 (1:0, 2:2, 2:3, 1:0).

Станом на 54-ту хвилину рахунок був 5:2 на користь вітчизняних студентів, однак буліт та вилучення Дмитра Ісаєнка, а потім шайба шведів у меншості дозволили супернику впродовж п’яти хвилин відіграти три шайби.

У складі збірної України голи на рахунку Віталія Кириченка (17:06), Євгена Секірка (22:35), Дмитра Демянюка (35:21), Сергія Бабинця (41:04), Дмитра Ісаєнка (53:08). А вирішальну шайб у більшості закинув Володимир Алексюк (61:29).

Шведи відповіли голами Даніеля Джонссона (26:24), Понтуса Гастлунда (32:41), Патріка Ренстрома (54:51, 56:24) та Йоакіма Томсона (58:34).

Нагадаємо, що українська команда за підсумками групового турніру посіла третє місце і до плей-оф не потрапила, однак у матчах за 9-12 місця здобула дві перемоги - над Великою Британією (14:1) та напередодні над Швецією (6:5ОТ), що дозволило підопічним Сергія Лубніна фінішувати дев’ятими.