Вчера 5
Сейчас 1
Сегодня 9
Завтра 0
нет важных матчей

В ПХЛ буде "стеля" зарплат

Про "підлогу" також не забули
26 июля 2013г. 20:11

В п’ятницю відбулася нарада керівників хокейних клубів Професіональної хокейної ліги та керівників профільних управлінь обласних держадміністрацій. Участь у засіданні взяли також президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін та заступник Міністра молоді та спорту України Вадим Сисюк.

 Найбільше уваги учасники наради приділили питанню організації чемпіонату України з хокею в сезоні 2013/2014 років.

"

Ми докладемо максимум зусиль, щоб чемпіонат відбувся на хорошому рівні і в ньому взяли участь не менше шести-восьми команд
", - запевнив президент хокейного клубу Донбас Борис Колесніков.

На даний момент свою участь у чемпіонаті підтвердили київські Сокіл та Компаньйон-Нафтогаз, львівські Леви, а також білоцерківський Білий Барс, який буде фарм-клубом донецького Донбасу у ПХЛ.

"

Ми чекаємо на харківське Динамо та дніпродзержинську Сталь. Працюємо також із представниками Луганська та Калуша
, - повідомив Борис Колесніков. –
Потенціал українського на сьогоднішній день, за нашими підрахунками, складає 12-16 команд. Це вже повноцінний чемпіонат. На наступний сезон ми чекаємо Севастополь, Сімферополь, Дружківку та Кременчук. Дуже хороший приклад – Латвія. Територія та населення як у Київської області, проте в країні проводиться повноцінний чемпіонат, стабільно виступає національна збірна
".

При цьому президент "Донбасу" запевнив, що його клуб готовий надати лід для проведення підготовки до сезону командам, які не мають льодових арен у своєму регіоні.

Учасники засідання розглянули питання призначення нового керівника Ліги. Серед можливих варіантів президент "Білого Барса" Костянтин Єфименко запропонував кандидатуру Дмитра Христича, який працював у спортивному департаменті ПХЛ. Питанням пошуку та переговорів з потенційними керівниками Ліги займатимуться голова Наглядової ради ПХЛ Вадим Сисюк та президент Федерації Анатолій Брезвін. Одним із першочергових завдань майбутнього керівника Ліги буде підготовка проекту бюджету організації на наступний сезон.

Керівники профільних управлінь облдержадміністрацій розповіли про перспективи розвитку професіонального хокею у своїх регіонах, а також хід виконання державної цільової соціальної програми Хокей України. Зокрема, у містах Луганську та Дружківці (Донецької обл.) будівельні роботи завершаться в найближчі два місяці. Як повідомив Сергій Трофимов, "

Льодовий палац у Луганську буде готовий до 20 серпня, відкриття ми плануємо на початок вересня. А вже з першого вересня у місті працюватиме ДЮСШ. Наразі ми ведемо роботу по організації уроку хокею в загальноосвітніх школах
".

Щодо регламенту та системи проведення змагань, то основні контури у цьому питанні були визначені на попередньому засіданні Наглядової ради ПХЛ. Остаточний варіант регламенту, а також склад учасників третього чемпіонату під егідою ПХЛ буде озвучено 14 серпня, коли відбудеться нарада керівників клубів та ОДА.

"

Є попередня домовленість, що чемпіонат розпочнеться у період між 29 вересня та 1 жовтня. Мінімальний зарплатний бюджет команди на сезон – 4 млн. гривень, максимальний – 16 млн.
", - резюмував Борис Колесніков.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы