Завтра 4

В Україні стартував дитячий турнір "Золота осінь"

Участь у змаганнях беруть 6 команд
03 ноября 2012г. 14:20

2 листопада на київській льодовій арені АТЕК стартував міжнародний хокейний турнір серед п’ятнадцятирічних - "Золота осінь".

В гості до господарів змагань - Української академії хокею приїхали представники трьох країн. Від Білорусі участь у першості взяли "Шахтар" і "Вітебськ", від Росії - "Форвард" і "Срібні Акули", з Латвії ж завітала "Рига".

У перший день змагань представники Санкт-Петербургу - гравці "Форварда" з рахунком 7:1 перемогли своїх латвійських опонентів.

"

Звичайно, хочеться награти певні схеми, додати різноманітність у тактичні дії. Але головне - це результат
", - зазначив головний тренер "Форварда" Михайло Вареник.

Наставник рижан Гунарс Крастиньш, у свою чергу, зауважив, що результат у цьому віці - не головне.

"

У нас відсутня якісна фізична підготовка. Проти такої команди як "Форвард" дуже складно грати. Будемо напрацьовувати
" - підкреслив Крастиньш.

Одразу після латвійської і російської команд на лід вийшли хокеїсти української академії, які свій перший матч на турнірі провели проти білоруського "Вітебська".

"

У хлопців поступово набирається досвід. Наші учні Академії торік були взагалі нікому невідомі. У них індивідуальна майстерність була дуже слабкою. Зараз ми знаходимо супротивників, починаємо грати більше ігор
", - наголосив тренер української команди Борис Дороженко.

Старт поєдинку для українців був доволі важким. Наприкінці досить рівної першої двадцятихвилинки вони пропустили гол у роздягальню. Переломити хід гри господарі спромоглися вже після першої перерви. Учні академії, зусиллями Юрія Поцелуєнка, Ігора Баранила та Андрія Денискіна, який відзначився двічі, закинули чотири шайби, пропустивши в двох останніх періодах лише раз.