Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

В Україні з’явилася нова льодова арена

Дружківка стала хокейним містом
17 октября 2013г. 14:02

17 жовтня у Дружківці Донецької області була відкрита нова льодова арена.

Спортивна споруда отримала назву "Альтаїр" - на честь хокейної команди, яка захищала честь Дружківки на республіканських першостях у 80-ті роки минулого століття.

На урочистостях з нагоди відкриття арени були присутніми віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, президент ХК "Донбас" Борис Колесніков та мер Дружківки Валерій Гнатенко.

"Навесні наступного року буде відкрита ще одна льодова арена - в місті Севастополі. Цей спортивний комплекс завершить першу серію льодових арен. За великим рахунком, ми намагаємося поєднати непоєднуване - функціонування дитячих шкіл і щоб глядачам, які приходитимуть сюди, було зручно. Далі ми будемо запускати наступну серію проектів на 1200-1500 місць. Це будуть багатофункціональні арени, на яких можливе проведення не тільки хокейних, але й баскетбольних, і волейбольних матчів"
, - сказав Борис Колесніков.

Він вручив подарунковий сертифікат на 100 тисяч гривень відродженій дитячо-юнацькій спортивній школі міста.

"Відкриття льодової арени набуло зовсім нового значення після рішення, яке було прийнято Президентом Віктором Януковичем і Радою регіонів - рішення подати заявку нашої країни на участь у Зимовій Олімпіаді 2022 року. Розвиток зимових видів спорту і насамперед відкриття дитячо-юнацьких шкіл стає пріоритетним напрямком. До 2022 року у нас ще 9 років, і ми віримо, що на тих льодових аренах, які ми відкриваємо сьогодні, в тих дитячо-юнацьких школах, які при них створюються, виростуть нові чемпіони Олімпіади 2022 року"
, - зазначив Олександр Вілкул під час спілкування з журналістами.

У відкритті також взяли участь гравці команди "Донбас-98", які зіграли перші символічні матчі на новій арені. Після них на лід вийшли ветерани "Альтаїру", які першими грали у хокей в Дружківці три десятиліття тому.

"Альтаїр" є одинадцятим льодовим комплексом, збудованим в рамках державної програми "Хокей України". Раніше подібні об’єкти з’явилися у Донецьку (ЛСК "Лідер" і ЛА "Алмаз"), Херсоні, Харкові, Києві, Калуші, Дніпропетровську, Кривому Розі, Білій Церкві та Луганську.

Арена обладнана хокейним майданчиком площею 30х60 зі штучним льодовим покриттям, захисними бортами, сітками, лавками для гравців та суддівської бригади. Трибуна споруди може вмістити 373 глядача.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы