Вчера 9
Сейчас 0
Сегодня 12
Завтра 2
нет важных матчей

В українському хокеї з’явилася тренерська рада

До неї увійшли наставники клубів та збірних
28 августа 2012г. 08:52

Наставники клубів ПХЛ та збірних команд України створили перший в Україні тренерський комітет, який покликаний допомагати якісно укомплектувати національну збірну.

27 серпня відбулося перше засідання тренерської ради, на якому керівником новоствореної організації було обрано головного тренера національної збірної України Олександра Кулікова.

"Тренер збірної Україні відповідальний за багато питань. Це добре, що тепер в Україні буде такий комітет, де тренери матимуть змогу спілкуватися між собою, що також важливо. Ми будемо збиратися раз на два місяці", - підкреслив Куліков

Крім того, навопризначений керівник зазначив, що тісне спілкування між тренерським складом ради допоможе краще збирати інформацію про кандидадів у збірну.

На сьогоднішній день розширений список потенційних збірників складається з 86 хокеїстів, які виступають у різних хокейних лігах.

Чергове засідання тренерської ради заплановане на жовтень. Приводом для зустрічі стане формування складу національної збірної до олімпійського відбору, що відбудеться у Києві з 8 по 11 листопада.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы