"Витязь" їде з Донецька з трьома очками

"Донбас" поступився хокеїстам з Чехова
07 октября 2012г. 19:14

Донецький "Донбас" удома зазнав поразки від чеховського "Витязя" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 7 жовтня на арені "Дружба", закінчився з рахунком 1:2 (0:1, 1:0, 0:1).

На 16-й хвилині поєдинку Артемій Панарін, вдало реалізувавши буліт, вивів гостей вперед. На 28-й хвилині Яні Туппурайнен рахунок у зустрічі зрівняв. А на 48-й Олексій Бадюков закинув переможну для "Витязя" шайбу.

Відзначимо, що вперше за час виступу в КХЛ хокеїсти чеховського клубу не набрали жодної хвилини штрафного часу.

Таким чином, "Витязь" після матчу, який став для команди 14-м у нинішньому сезоні, набрав 17 очок і вийшов на 10-ту позицію у турнірній таблиці Західної конференції КХЛ. "Донбас" після 12 ігор посідає останню сходинку на Заході.

Наступний свій матч команда з України проведе 9 жовтня у Донецьку проти "Сєвєрсталі".