Ворота у НХЛ стануть меншими

Ліга звільняє місце на майданчику
5 июня 2013г. 12:44

Починаючи з сезону-2013/2014, у НХЛ можуть бути запроваджені ворота меншого розміру. Домовленість щодо відповідного нововведення, а також низки інших була досягнута під час засідання комітету ліги з проведення змагань, яке відбулося у вівторок, інформує офіційний сайт НХЛ.

Зокрема планується зробити ворота більш "мілкими", тобто їх глибина буде зменшена з 44 дюймів (111,76 см) до 40 дюймів (101,6 см). При цьому ширина та висота залишаться незмінними (6х4 фути або 182,88х121,92см).

"Мета такого нововведення - звільнити більше місця за воротами. Ці ворота ми виготовили ще три чи чотири роки тому, однак ми не знаємо, як вони себе проявлять. Сподіваємося, що вони лише покращать гру"
, - розповів виконавчий президент НХЛ з хокейних операцій Колін Кемпбелл.

Серед інших змін - гібридне прокидання, яке тестувалося у минулому сезоні в чемпіонаті АХЛ. Планується, що команди НХЛ проекспериментують з ним в процесі передсезонної підготовки, і лише після цього гібридне прокидання буде винесено на затвердження керівництвом ліги.

Також з наступного сезону у випадках, коли за гру високо піднятою ключкою має призначатися подвійний малий штраф, суддів планують зобов’язати вдаватися до перегляду відеоповтору відповідного епізоду.

Усі зміни, запропоновані на засіданні комітету, має схвалити рада директорів НХЛ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.