Ягр зробив 1000-у передачу і встиг побитися

"Даллас" зупинив переможну ходу "Міннесоти"
30 марта 2013г. 09:39

Легендарний чеський нападник "Даллас Старз" Яромір Ягр відзначився своєю 1000-ю гольовою передачею в регулярний чемпіонатах НХЛ у матчі проти "Міннесота Вайлд" 29 березня.

На початку третього періоду він допоміг Джеммі Бену відзначитись у більшості, закинувши четверту шайбу команди в поєдинку.

У підсумку матч закінчився перемогою "Далласа" з рахунком 5:3 (2:1, 0:1, 3:1), а "Міннесота" перервала свою семиматчеву переможну серію.

Маєчи у своєму активі 1000 асистів, 41-річний форвард посідає 12-те місце у рейтингу асистентів за всю історію ліги. Крім того Ягр у 1378 матчах набрав загалом 1679 очок за результативність і є восьмим бомбардиром за всі роки існування НХЛ.

У нинішньому сезоні на рахунку чеського хокеїста 26 (14 +12) очок в 32 матчах.

Додамо, що поєдинок з "Міннесотою" також запам’ятався масовою бійкою хокеїстів, у якій взяв участь Ягр.