Захаркін: Збірна України - суперник високої кваліфікації

Наставник реально оцінює силу своєї команди
07 ноября 2012г. 10:51

Головний тренер національної збірної команди Польщі Ігор Захаркін визнав, що його підопічним зарано розраховувати на перемогу над таким кваліфікованим суперником, як збірна України.

"

Для нас головне було подивитися, як збірна Польщі покаже себе у матчі з суперником високої кваліфікації. Можна сказати, що наша команда тільки вчиться. Так, хотілося перемогти, але ми реально оцінюємо свої сили. Ми мали п’ять хвилин більшості, але не реалізували їх. А у другому періоді Україна швиденько розіграла зайвого. У цьому й є суттєва різниця у класі. Адже зрозуміло, що чудес на світі не буває.

Тепер перед нами стоїть завдання вийти до елітного дивізіону чемпіонату світу-2014. У квітні на нас чекає турнір у Донецьку, де ми знову зіграємо з Україною. Важливо, щоб хлопці повірили у себе. Ви знаєте, що ці польські хокеїсти вперше у житті зустрілися з хокеїстами з НХЛ? Федотенко, Понікаровський...Також з хлопцями з КХЛ не перетиналися. Але на інших подивилися, себе показали - і зрозуміли, що можуть грати з ними на рівних
", - зазначив Захаркін.

Нагадаємо, що напередодні у Києві збірна Польщі у рамках передкваліфікаційного олімпійського відбору  програла збірній України з рахунком 1:5 та залишилася без путівки на Олімпіаду у Сочі-2014.