Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

"Захід" переміг "Схід"

Двоє хокеїстів відзначились дублями
26 мая 2013г. 09:17

Команда "Заходу", до тренерського штабу якої входив наставник "Молодої Гвардії" Олександр Годинюк, здобула перемогу над представниками "Сходу" у показовому матчі, який передував Драфту юніорів КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 25 травня на донецькій арені "Дружба", закінчився з рахунком 4:3 (0:1, 2:2, 2:0) на користь "Заходу".

У складі переможців дублями відзначились Іван Ніколішин (31:54, 40:51), Андрій Кузьменко (32:53, 57:10). Суперник відповів влучними кидками Раделя Фазлєєва (03:57), Максима Лазарєва (33:54) і Євгена Свєчнікова (37:08).

"Особливо приємно перемагати після такого, скажімо так, провального першого періоду, коли явно команда не встигала за суперником, порушувала правила. Напевно, мало у кого в ті хвилини могла скластися думка, що гра закінчиться не на користь Сходу. Це хороший урок, ніколи не можна опускати руки і не вірити в перемогу. Були зроблені корективи, почали активніше грати в другому періоді, як кажуть, "обкрадати" суперника, і в другій половині періоду почали домінувати, але дві індивідуальні помилки не дозволили розвинути перевагу, а третій період показав і довів, що команда Заходу сьогодні виглядала краще . Принаймні, команда Заходу хотіла перемогти більше, ніж команда Сходу"
, - заявив після матчу Годинюк, слова якого наводить прес-служба ХК "Донбас".

Нагадаємо, що сама процедура Драфту відбудеться завтра, 26 травня. Телеканал "Хокей" вестиме пряму трансляцію заходу, починаючи з 12:00.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы