Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Замість Бобровського на ЧС їде Варламов

Білялетдінов назвав склад збірної Росії
30 апреля 2013г. 12:20

Головний тренер збірної Росії Зінетула Білялетдінов оприлюднив імена хокеїстів, які поїдуть на чемпіонат світу, що стартує 3 травня у Швеції і Фінляндії.

На чемпіонат світу у складі збірної Росії вирушать 29 хокеїстів, в тому числі шість гравців НХЛ.

Воротарі: Ілля Бризгалов, Семен Варламов, Василь Кошечкін, Костянтин Барулін.

Захисники: Ілля Нікулін, Антон Бєлов, Євген Бірюков, Євген Рясенський, Євген Медведєв, Денис Денисов, Яків Рилов, Микита Зайцев, Федір Тютін.

Нападники: Ілля Ковальчук, Артем Анісімов, Андрій Локтіонов, Олександр Радулов, Сергій Мозякин, Олександр Свитов, Віктор Тихонов, Денис Кокарєв, Олексій Терещенко, Олександр Попов, Олександр Пережогін, Сергій Соїн, Єгор Аверін, Євген Кузнєцов, Кирило Петров, Вадим Шипачьов.

Збірній Росії вже точно не допоможуть на ЧС голкіпери "Коламбус Блю Джекетс" Сергій Бобровський і "Ак Барса" Костінтин Барулін, а також захисник "Ак Барса" Костянтин Корнєєв і нападники Сергій Плотніков ("Локомотив") і Дмитро Казіонов ("Металург" Мг). Ці хокеїсти були виключені зі складу російської національної команди в останній момент.

"Ми спілкувалися з Сергієм, і я вважаю, що прийняли у цій ситуації правильне рішення. Зрозуміло, що він дуже втомився. Бажання у нього є, але ми зрозуміли, що йому буде важкувато. А Варламов, думаю, заслужив місце у складі. Він із задоволенням прийняв нашу пропозицію. Варламов буде гарною підмогою для Бризгалова"
, - пояснив Білялетдінов відмову від послуг Бобровського.

Додамо, що у остаточній заявці на чемпіонат світу має бути 25 хокеїстів. Збірна Росії проведе свій перший поєдинок на світовій першості 4 травня з командою Латвії.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы