Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Збір молодіжки у Польщі закінчився скандалом

Годинюк просив припинити "бійню та грати в хокей"
11 ноября 2012г. 02:40

9 листопада  молодіжна збірна України в рамках навчально-тренувального збору у Санку провела контрольний поєдинок проти польських однолітків.

Матч завершився перемогою господарів льоду з рахунком 2:1. Єдину шайбу у складі нашої команди записав на свій рахунок Іван Савченко (асистент – Владислав Куцевич).

Українська команда виступала у такому складі: Шевчук; Толстушко, Сірченко, Дикий, Євсейчик, Скрипець, Ігнатенко; Захаров, Янішевський, Мартишко, Куцевич, Курський, Бондаренко, Ромащенко, Петранговський, Савченко, Кузьмик, Чернишенко, Карпенко.

Відзначимо, що поляки діяли відверто грубо, при цьому арбітри не реагували належним чином на їхню поведінку.

"

Переграли суперника за грою. Поступилися тому, що нам не дали виграти, втім як і грати взагалі. З перших же хвилин поєдинку почалося свавілля з боку польських гравців, бруд (по іншому це назвати не можна) та навмисне травмування наших гравців. При цьому судді абсолютно не реагували на такі дії господарів. Щонайменше четверо гравців нашої команди могли опинитися у лікарні з розривами зв’язок, струсом мозку чи іншими травмами. Полякам вибачали все, а у нас вишукували вилучення за допомогою збільшувального скла. На чемпіонаті світу поляки за такі дії весь матч грали б утрьох чи вчотирьох.

Посеред матчу ми підходили до польського тренера, щоб припинити цю бійню та грати в хокей. Але тренер ніяк не реагував, навіть не повернувши голову. З цього можна зробити лише один висновок – такі дії були результатом тренерської вказівки. Ми прийняли рішення відмовитись від другого матчу, щоб зберегти здоров’я нашим гравцям за місяць до чемпіонату світу
", - розповів старший тренер української збірної Олександр Годинюк.

Таким чином, сьогодні у нашої команди день відпочинку, а завтра вранці українці вирушать автобусом до Києва.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы