Сегодня 3

Зеттерберг та Дацюк здобули перемогу над "Сент-Луїсом"

"Детройт" бере реванш за провал на старті
02 февраля 2013г. 13:41

П’ять очок, набраних шведським нападником "Детройт Ред Вінґз" Генріком Зеттербергом допомогли його команді здобути перемогу у домашньому матчі проти "Сент-Луїс Блюз".

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ, що відбувся 1 лютого у Детройті, закінчився з рахунком 5:3 (2:2, 0:1, 3:0) на користь господарів льоду.

Зеттерберг подарував уболівальникам "Детройта" надію на успіх, двічі вразивши ворота суперників у першій половині стартової двадцятихвилинки (6:12, 8:07). Втім, протягом наступних 15 хвилин гри шайби Кевіна Шаттенкірка (9:50), Метта Дагостіні (13:04) та Патріка Берглунда (24:30) змінили хід поєдинку на користь гостей.

Однак у третьому періоді шведський нападник спочатку допоміг Джонатану Ерікссону (4:31) рахунок зрівняти, а потім росіянину Павлу Дацюку закинути шайбу (44:31), яка у підсумку стала переможною. А за 13 секунд до закінчення матчу Зеттерберг вразивши вже порожні ворота "Сент-Луїса", оформив хет-трик.

П’ять очок (3+2)зробили Зеттерберга першою зіркою матчу. Така кількість балів за результативність у одному поєдинку є найвищою протягом усієї кар’єри шведа, щоправда подібного успіху він досяг у матчі проти "Анагайм Дакс" 2009 року. З того часу це його перший хет-трик.

Відзначимо, що за день до матчу у шведського нападника була висока температура і проблеми з горлом. Він навіть пропустив тренування команди.

"Ми не були задоволені нашою грою у них на арені, однак ми отримали шанс віддячити їм сьогодні. Це добре, що ми грати таким чином сьогодні, особливо зважаючи на те, що вони вийшли вперед, а нам вдалося відігратися і здобути перемогу"
, - сказав після матчу Зеттерберг.

Відзначимо, що ця перемога стала реваншем для "Детройта" за стартовий матч нинішнього чемпіонату НХЛ, коли "червоні крила" у Сент-Луїсі програли "блюзменам" з рахунком 0:6.