Вчера 6 5
Сейчас 10 7
Сегодня 28 20
Завтра 33 20
свернуть
развернуть
Вчера 6 5
Сейчас 10 7
Сегодня 28 20
Завтра 33 20
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Привіт усім!

Канал XSPORT відкриває свій сайт. Він прийде на зміну ресурсу bighockey.ua, від чого потік хокейного контенту тільки збільшиться (а весь архівний контент також залишається доступним). І звичайно, з’явиться багато нового з різних видів спорту.

Канал XSPORT відкриває свій сайт. Він прийде на зміну ресурсу bighockey.ua, від чого потік хокейного контенту тільки збільшиться (а весь архівний контент також залишається доступним). І звичайно, з’явиться багато нового з різних видів спорту.

Ви будете мати змогу подивитися усе відео, яке знімає та показує канал XSPORT, і навіть те, яке не показує (чекайте таких собі невеликих сюрпризів), першими ЦІЛОДОБОВО дізнаватися усі новини, комунікувати з тими, хто робить сайт і канал, з тими, про кого ми говоримо – тобто, зі спортсменами, тренерами, менеджерами. Буде аналітика, буде онлайн статистика світових топ-турнірів. Ви зможете озвучити – точніше, написати – власні думки, прогнози, а кому дуже хочеться – навіть поради спортсменам і тренерам, почитати такі ж думки і прогнози інших фанів

Ви навіть зможете самі робити сайт XSPORT – ми вже зараз пропонуємо надсилати своє відео, залите, наприклад, на файлообмінники або на Youtube. Відео пов’язане зі спортом – те, що ви піддивилися на змаганнях, або відео власних – чому ні? – виступів і рекордів. Скоро запрацює спеціальний розділ з контентом наших юзерів – хто хоче заявити про себе світу, welcome (тільки ж пам’ятайте про етичні норми, обов’язкові для засобів масової інформації).

У нас є що сказати і що показати – причому цього настільки багато, що не вміщається в ефір навіть спеціалізованого телеканалу. У нас нові люди в команді – молоді і поведені на спорті, у нас великі амбіції – насичувати інтернет простір авторитетною, ексклюзивною, оперативною і веселою інформацією про спорт. Хочемо, щоб спорт був повноцінною частиною вашого життя, як він є частиною нашого життя. Це так коротко про те, навіщо ми запускаємо цей проект.

Деякі з наших сервісів ще у процесі розробки, але ми поспішаємо прийти до вас напередодні Олімпійських Ігор, тому те, що не встигаємо, будемо доробляти по ходу. На Сочинські Ігри у нас великі плани, як і на весь наступний рік. Нагадаю, канал XSPORT і відповідно сайту XSPORT.ua у розділі ONLINE показує – вперше в історії нашого ТБ та інтернету – весь хокейний турнір, а ще засилаємо у Сочі нашу знімальну групу та коментатора. Від Сергія Цукіла, Сергія Артеменка та Олександра Сукманського на каналі та на сайті матимете всі ексклюзивні новини, інтерв’ю та блоги з місця подій.

Крім того, і до, і після Ігор продовжуємо показувати весь найкращий хокей на планеті Земля, професіональний бокс, теніс, Кубок світу з біатлону, фігурне катання, гандбольну Лігу чемпіонів, а ще буде зимова легка атлетика, покер і багато-багато всього. Так що вболівайте за наших і будьте з нами, бо з нами вболівати за наших цікавіше і комфортніше, ніж деінде!:-)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.