Цей день у КХЛ: Вирішальне слово Ковальчука

У Празі гравці виконали 12 булітів
03 декабря 2013г. 02:07

2 грудня у регулярному чемпіонаті КХЛ відбулися вісім матчів.

ЦСКА - "Локомотив" - 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

"Локомотив" взяв дзеркальний реванш за недавній програш удома, здобувши шосту перемогу в семи останніх матчах.

Воротар гостей Кертіс Сенфорд був близький до шостого "сухаря" в сезоні, але Олексій Морозов зіпсував йому настрій влучним кидком в третьому періоді.

"Амур" - "Донбас" - 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Донеччани здобули п’яту перемогу поспіль. Подробиці про цей матч читайте тут.

"Адмірал" - "Спартак" - 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

"Адмірал", якому вже 4 грудня грати проти "Донбасу", програв перший матч без головного тренера Ханну Йортікка.

"Металург" Нк - "Медвешчак" - 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

"Кузня" перекидала суперника 33:25, але продовжити переможну серію до трьох матчів не вистачило майстерності.

"Сибір" - "Динамо" Мн - 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)

Господарі закинули три шайби в перші чотири хвилини матчу і здобули перемогу. Український легіонер мінчан Олександр Матерухін за 16 хвилин 22 секунди очок не набрав, зробив три кидки по воротах і закінчив зустріч з показником корисності - "-1".

Обидві команди перервали свої триматчеві серії: "Сибір" - безвиграшну, а мінське "Динамо" - переможну.

"Торпедо" - "Динамо" Мск - 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Український легіонер Костянтин Касянчук за "Динамо" не грав.

"Слован" - "Сєвєрсталь" - 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

Менш ніж за дві хвилини до сирени три очки "Словану" приніс Мілан Бартовіч.

"Лев" - СКА - 3:4 Б (0:1, 3:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Капітан СКА Ілля Ковальчук приніс команді п’яту поспіль перемогу, поставивши крапку в напруженій серії з 12-ти післяматчевих кидків. Наш Олексій Понікаровський за 15 з половиною хвилин очок не здобув, зробив чотири кидки і закінчив поєдинок з показником "плюс/мінус" - "нуль".

"Лев" перервав чотириматчеву переможну серію у присутності 10 242 глядачів.