Мер Парижа змінила свою думку з приводу участі росіян в Олімпіаді-2024

Анн Ідальго вже не бачить країну-терористку на Іграх в столиці Франції
07 лютого 17:26
Мер Парижа змінила свою думку з приводу участі росіян в Олімпіаді-2024
Анн Ідальго / Фото - Getty Images
Мер Парижа Анн Ідальго передумала та виступила проти можливої участі російських спортсменів на Літніх Олімпійських іграх-2024.

«Поки йде ця війна, російська агресія проти України, неможливо проводити парад, ніби нічого не відбувається, приймати делегацію, яка приїде до Парижа, тоді як бомби продовжують сипатися на Україну. Насправді нейтрального прапора немає. Іноді є спортсмени-дисиденти, вони приходять та змагаються під прапором біженців. Нейтральний прапор використали через скандал із допінгом. Я не прихильник цього варіанта. Я вважаю це зовсім непристойним».


«У жодному разі ми не популяризуватимемо країну, яка нападає на іншу і вдає, що її не існує. Тому я проти того, щоб на Олімпіаді в Парижі була російська делегація, тим більше, доки війна триває. Я не погоджуся з такою позицією (допустити росіян у нейтральному статусі – прим.). Я заздалегідь хочу це обговорити, поки ми маємо ще час на ухвалення рішення».


Відзначимо, що напередодні Ідальго заявила, що підтримує допуск росіян в нейтральному статусі, підкресливши, що спортсмени не повинні позбавлятися турнірів. 

Нагадаємо, що МОК заявив про намір розглянути допуск росіян і білорусів до міжнародних стартів в нейтральному статусі, назвавши для них умови.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 12)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
8 лютого 2023р. 16:00
Не дать визы и все дела. Пусть участвуют😂😂

X-Video: