Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Почесний президент Олімпійського комітету росії звинуватив Зеленського у війні з МОК

віталію смірнову теж потрібно прийняти ліки
27 лютого 2023р. 14:52
Почесний президент Олімпійського комітету росії звинуватив Зеленського у війні з МОК
віталій смірнов / Фото - Facebook
Почесний глава Олімпійського комітету росії (ОКР) та почесний член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) віталій смірнов в інтерв'ю пропагандистському телеканалу «Матч ТВ» заявив, що президент України Володимир Зеленський почав війну з МОК.

«До персональних санкцій ставлюся спокійно, як і мої колеги. Крім того, зазначу: або пан Зеленський почав війну з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), або його радники не знають, що члени МОК є представниками цієї організації в своїх країнах».


«Емоції? Без коментарів. Вводячи санкції проти членів МОК, Зеленський застосовує їх безпосередньо проти організації, члени якої представляють її в відповідних країнах».


Нагадаємо, Зеленський 26 лютого ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про санкції проти організацій і громадян рф, куди потрапив і смірнов.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 6)

Коментарі 20

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
1 березня 2023р. 09:03
І не тільки з мок. Україна - єдина країна в Європі, яка почала вбивати власний народ.
6 березня 2023р. 09:26
Гнать всiх росiян з мiждународного спорта. Нехай у себе за порэбрiком змагаються. Бо вони конченi.
1 березня 2023р. 08:00
Що-що,  наша цивілізація??? Про яку цивілізацію йде мова???  Коли Бог роздавав мізки, вони стояли в черзі за зброєю....  Рашисти, садисти, нацисти.....  Два дебіла :драник і вождь російських педерастів!!! Земля, вам стікловатою!
1 березня 2023р. 09:07
Коли в 2014році західна Україна пішла вбивати мешканців Донбасу, де ви були? Чому не верещали, як так можна, за що? Ви уйобки самі вирішили вирішувати питання за допомогою сили. Тепер не скиглить
2 березня 2023р. 05:55
Ти ушльопок, що ти мелеш? На хвилинку россія туди ( нас там нЄт) ввела Гіркіна та інших ....скільки там на той час з руснявим паспортом заїхало військових ...чи  "шахтарі" в шахтах "гради", танки і зброю добували? Не було б путіна і агресивної росії - не було б війни ніде...
2 березня 2023р. 08:48
ти уйобок.коли це західна вбивала на Донбасі.??може це пуйло прийшов туда.от ти паскуда путінська.що ти мелиш.і як це СБУ ще тебе незнайшло.
3 березня 2023р. 20:13
В 2014 році, твої уйобки з РФ прийшли визволити Донбас від вас самих, ви мовчали, а тепер коли вас висвобождають від цих уебнів, у вас хватає наглості про щось говорити. Ви такіш уебнів як РФ.
28 лютого 2023р. 21:59
Хай засуне цей старий гандон свою думку в одне місце
28 лютого 2023р. 20:12
Чмо болотное, зачем твой фюрер Путлер убивает украинских детей?
28 лютого 2023р. 18:18
Тоесть принимать участие олимпийским чемпионам в шабаше, на котором открыто призывают бомбить, грабить, убивать это "вне политики"???
27 лютого 2023р. 18:41
Хочу ответить пану Лукашенко, что фашизм должен быть уничтожен на нашей земле. Думаю он поймет о ком идёт речь.
1 березня 2023р. 08:02
Я так розумію, що ви білорус?
27 лютого 2023р. 18:05
Всё правильно. Эти представители ассоциируют себя с МОК, но при этом являются гражданами страны-агрессора, людьми с искривлённым мировосприятием, которые хотят спорт использовать в целях пропаганды своих извращённых взглядов и терроризма
27 лютого 2023р. 17:51
Зеленский делает то,что ему велят его кураторы-англосакSSы
27 лютого 2023р. 18:15
А какие кураторы " велят" путину  издеваться и бомбить соседнюю страну.
27 лютого 2023р. 19:20
Донецкие люди его кураторы.
28 лютого 2023р. 00:30
Это те люди которым путин послал зеленых человечков и поетому 8 лет домбили бомбас?...методичку смени!
28 лютого 2023р. 20:30
Кто к кому пришёл с мечом...??? Думаю, что вы все (защищающие Россию агрессора) трусливые твари, вы всё прекрасно понимаете..
1 березня 2023р. 08:40
А ти думав, що Томас Бах всесильний і буде робити за путінське бабло те, що він йому скаже ? Вас погнали звідусіль, та поженуть з нашої землі !
3 березня 2023р. 20:18
Ні, це ти піздиш те що тобі кажуть твої фюрери з РФ. Україна вільна держава, і президент говорить і діе так вважає потрібним.

Букмекер місяця