Статус
Завершений

Коротка довідка

Олександр Сирота народився 11 червня 2000 року в Києві.

Займався футболом в академії київського «Динамо». Представляв цей клуб в Дитячо-юнацькій футбольній лізі, а також в молодіжному чемпіонаті України.

Дебют Сироти за основний склад «Динамо» відбувся 4 червня 2020 року в грі з донецьким «Шахтарем» в рамках Української Прем'єр ліги Тоді Олександр провів на поле весь матч.

В єврокубках перший раз зіграв 25 лютого 2021 року. Це сталося в матчі з бельгійським «Брюгге» в 1/16 фіналу Ліги Європи Тоді «біло-сині» здобули перемогу з рахунком 0: 1, а Сирота завдяки хорошій грі потрапив в символічну команду тижні ЛЄ.

Перший гол за «Динамо» Олександр Забив 8 серпня 2021-го в ворота луганського клубу «Зоря».

У складі столичної команди ставав чемпіоном України (2020/21), володарем Суперкубка України (2020) і дворазовим переможцем Кубка України (2019/20, 2020/21).

Виступав за збірні U-17 і U-21. Дебютний виклик в національну збірну України з футболу Сирота отримав в серпні 2020-го для участі в матчах Ліги націй УЄФА 2020/21. Але тоді Олександр так і не вийшов на поле. Перший раз зіграв за національну команду 8 вересня 2021-го в протистоянні з Чехією в рамках відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 Сирота вийшов в стартовому складі і відпрацював матч до кінця.