Завершений

Коротка довідка

Ілля Забарний народився 1 вересня 2002 року в Києві.

Ілля є вихованцем клубу «Динамо» Київ. За цю команду Забарний грає з самого початку своєї кар'єри.

У складі «Динамо» U-19 брав участь в Юнацькій лізі УЄФА сезону 2019/20. Там Ілля був ключовим гравцем і провів за команду все матчі.

Дебют Забарного за основний склад «Динамо» відбувся 11 вересня 2020 року в рамках Української Прем'єр-ліги Це було в домашньому матчі проти чернігівського клубу «Десна». У ньому Ілля вийшов на поле на 36-й хвилині гри, замінивши Олександра Тимчика.

15 вересня 2020 року Ілля вперше зіграв в єврокубках, вийшовши в стартовому складі на матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Суперником киян був голландський клуб А3.

Перший гол для «Динамо» Забарний приніс 25 квітня 2021, забивши в ворота «Інгульця» в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу.

13 травня 2021 дебютував в Кубку України у фінальному матчі проти луганської «Зорі», в якому столичний клуб здобув перемогу з рахунком 1: 0.

Разом з «Динамо» Київ Ілля став переможцем УПЛ (2020/21) і Кубка України (2020/21).

У вересні 2020 року Забарного викликали в молодіжну збірну України для участі у відборі на молодіжний чемпіонат Європи. А вже 1 жовтня 2020 отримав виклик в розташування національної збірної України з футболу 7 жовтня Ілля разом з трьома іншими дебютантами вийшов в стартовому складі на товариський матч з Францією і відпрацював всю гру.

Влітку 2021 року потрапив в заявку збірної для участі на чемпіонаті Європи з футболу 2020 В рамках Євро 2020 провів 5 матчів.

Серед особистих досягнень Забарного - звання кращого гравця УПЛ в квітні 2021.