04:55
live
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Чвертьфінал. США - Сербія. Пряма трансляція

Завершений
1'-90'
Завершений
59'-90'
Завершений
1'-59'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-90'
Завершений
1'-66'
6'

Коротка довідка

Віталій Міколенко народився 29 травня 1999 року в Черкасах.

Віталій є вихованцем «Динамо» Київ. До цього дня він продовжує захищати кольори столичного клубу.

У 2016 році відбувся його дебют за команду «Динамо» до 19 років, де незабаром він став основним гравцем клубу.

Перша гра Міколенко за основний склад «біло-синіх» відбулася 20 серпня 2017 року матчі проти ФК «Сталь» з Кам'янського. Віталій вийшов на заміну Йосипа Пиваріча на сьомий хвилині гри.

25 жовтня 2018 вперше виступив на Лізі Європи Міколенко вийшов в стартовому складі «Динамо» в матчі з французьким клубом «Ренн». Перемогу тоді здобули кияни.

20 жовтня 2019-го Віталій забив перший гол в рамках Української Прем'єр-ліги Тоді він кинув ворота «Олександрії».

19 вересня 2020-го вперше вийшов на поле в якості капітана команди.

У складі «Динамо» Міколенко ставав чемпіоном України (2020/21), двічі завойовував Кубок України (2019/20, 2020/21) і тричі - Суперкубок (2018, 2019, 2020).

Серед особистих нагород Віталія - кращий молодий гравець УПЛ в сезоні 2018/19 і футбольна премія Золотий талант України (2018, 2019).

Виступав за збірну України різних вікових категорій (U-17, U-18, U-19, U-21).

За національну команду вперше зіграв в 2018 році. Також увійшов до складу збірної України з футболу для участі на ЄВРО 2020.