МХЛ

МХЛ

Місце проведення: Австрія, Білорусь, Казахстан, Латвія, Росія, Україна, Чехія
Офіційний сайт: mhl.khl.ru/
Сезон
Період
Команда
Пари-матч
Дата
Час
Господарі
Рахунок
Гості
Статус
04.09.2021
13:00
МХК МВС
5:4
МХК Локомотив
Завершений
Дата
04.09.2021
13:00
МХК МВС
5
МХК Локомотив
4
Статус
Завершений
05.09.2021
06:00
Сахалінські Акули
6:2
МХК Тайфун
Завершений
Дата
05.09.2021
06:00
Сахалінські Акули
6
МХК Тайфун
2
Статус
Завершений
05.09.2021
11:00
Толпар
4:1
Реактор
Завершений
Дата
05.09.2021
11:00
Толпар
4
Реактор
1
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
4:2
МХК Спартак
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
4
МХК Спартак
2
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
МХК Чайка
2:1
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
МХК Чайка
2
МХК Ірбіс Казань
1
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
3:5
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
3
МХК Амурські Тигри
5
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
Динамо Ст. Петербург
1:2
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
Динамо Ст. Петербург
1
МХК Крила Рад
2
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
МХК МВС
2:4
МХК Локомотив
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
МХК МВС
2
МХК Локомотив
4
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
JHC Molot
3:1
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
JHC Molot
3
Супутник Альмет'євськ
1
Статус
Завершений
05.09.2021
13:00
Loko-76 Yaroslavl U20
3:6
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
05.09.2021
13:00
Loko-76 Yaroslavl U20
3
Сталеві Лисиці
6
Статус
Завершений
06.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
2:3
МХК Тайфун
Завершений
Дата
06.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
2
МХК Тайфун
3
Статус
Завершений
06.09.2021
11:00
JHC Molot
2:1
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
06.09.2021
11:00
JHC Molot
2
Супутник Альмет'євськ
1
Статус
Завершений
06.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
0:1
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
06.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
0
МХК Амурські Тигри
1
Статус
Завершений
06.09.2021
15:00
Тюменський Легіон
1:2
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
06.09.2021
15:00
Тюменський Легіон
1
Сибірські Снайпери
2
Статус
Завершений
06.09.2021
16:00
Толпар
4:3
Реактор
Завершений
Дата
06.09.2021
16:00
Толпар
4
Реактор
3
Статус
Завершений
06.09.2021
16:30
ХК Авто
0:1
МХК Тура
Завершений
Дата
06.09.2021
16:30
ХК Авто
0
МХК Тура
1
Статус
Завершений
06.09.2021
17:00
МХК Чайка
4:2
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
06.09.2021
17:00
МХК Чайка
4
МХК Ірбіс Казань
2
Статус
Завершений
06.09.2021
17:00
Мамонти Югри
0:2
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
06.09.2021
17:00
Мамонти Югри
0
Кузнецькі Ведмеді
2
Статус
Завершений
06.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
5:2
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
06.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
5
Сталеві Лисиці
2
Статус
Завершений
06.09.2021
18:30
Динамо Ст. Петербург
0:1
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
06.09.2021
18:30
Динамо Ст. Петербург
0
МХК Крила Рад
1
Статус
Завершений
06.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
1:3
МХК Спартак
Завершений
Дата
06.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
1
МХК Спартак
3
Статус
Завершений
06.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3:1
Алмаз
Завершений
Дата
06.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3
Алмаз
1
Статус
Завершений
07.09.2021
11:00
Тюменський Легіон
1:2
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
07.09.2021
11:00
Тюменський Легіон
1
Сибірські Снайпери
2
Статус
Завершений
07.09.2021
16:00
Омські Яструби
3:4
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
07.09.2021
16:00
Омські Яструби
3
Сармати Оренбуржжя
4
Статус
Завершений
07.09.2021
16:30
ХК Авто
3:5
МХК Тура
Завершений
Дата
07.09.2021
16:30
ХК Авто
3
МХК Тура
5
Статус
Завершений
07.09.2021
17:00
Мамонти Югри
3:0
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
07.09.2021
17:00
Мамонти Югри
3
Кузнецькі Ведмеді
0
Статус
Завершений
07.09.2021
18:30
ХК Рига
2:3
Капітан
Завершений
Дата
07.09.2021
18:30
ХК Рига
2
Капітан
3
Статус
Завершений
07.09.2021
19:00
Російські Вітязі
0:1
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
07.09.2021
19:00
Російські Вітязі
0
МХК Червона Армія
1
Статус
Завершений
07.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
1:2
Алмаз
Завершений
Дата
07.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
1
Алмаз
2
Статус
Завершений
08.09.2021
16:00
Омські Яструби
6:1
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
08.09.2021
16:00
Омські Яструби
6
Сармати Оренбуржжя
1
Статус
Завершений
08.09.2021
18:30
ХК Рига
2:1
Капітан
Завершений
Дата
08.09.2021
18:30
ХК Рига
2
Капітан
1
Статус
Завершений
08.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
4:1
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
08.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
4
МХК Крила Рад
1
Статус
Завершений
08.09.2021
19:00
Російські Вітязі
3:4
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
08.09.2021
19:00
Російські Вітязі
3
МХК Червона Армія
4
Статус
Завершений
09.09.2021
13:00
Динамо Ст. Петербург
7:1
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
09.09.2021
13:00
Динамо Ст. Петербург
7
МХК Амурські Тигри
1
Статус
Завершений
09.09.2021
16:00
Толпар
0:3
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
09.09.2021
16:00
Толпар
0
Супутник Альмет'євськ
3
Статус
Завершений
09.09.2021
16:30
JHC Molot
2:3
Реактор
Завершений
Дата
09.09.2021
16:30
JHC Molot
2
Реактор
3
Статус
Завершений
09.09.2021
17:00
МХК Чайка
1:2
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
09.09.2021
17:00
МХК Чайка
1
Сталеві Лисиці
2
Статус
Завершений
09.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
2:0
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
09.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
2
МХК Ірбіс Казань
0
Статус
Завершений
10.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
3:5
МХК Спартак
Завершений
Дата
10.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
3
МХК Спартак
5
Статус
Завершений
10.09.2021
11:00
JHC Molot
2:3
Реактор
Завершений
Дата
10.09.2021
11:00
JHC Molot
2
Реактор
3
Статус
Завершений
10.09.2021
11:30
МХК Тайфун
4:2
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
Завершений
Дата
10.09.2021
11:30
МХК Тайфун
4
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
2
Статус
Завершений
10.09.2021
15:00
Тюменський Легіон
1:4
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
10.09.2021
15:00
Тюменський Легіон
1
Кузнецькі Ведмеді
4
Статус
Завершений
10.09.2021
16:00
Толпар
2:1
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
10.09.2021
16:00
Толпар
2
Супутник Альмет'євськ
1
Статус
Завершений
10.09.2021
17:00
МХК Чайка
3:2
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
10.09.2021
17:00
МХК Чайка
3
Сталеві Лисиці
2
Статус
Завершений
10.09.2021
17:00
Мамонти Югри
5:3
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
10.09.2021
17:00
Мамонти Югри
5
Сибірські Снайпери
3
Статус
Завершений
10.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
5:4
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
10.09.2021
18:00
Loko-76 Yaroslavl U20
5
МХК Ірбіс Казань
4
Статус
Завершений
10.09.2021
18:30
Динамо Ст. Петербург
8:1
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
10.09.2021
18:30
Динамо Ст. Петербург
8
МХК Амурські Тигри
1
Статус
Завершений
10.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
2:0
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
10.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
2
МХК Крила Рад
0
Статус
Завершений
10.09.2021
19:00
МХК МВС
2:6
Алмаз
Завершений
Дата
10.09.2021
19:00
МХК МВС
2
Алмаз
6
Статус
Завершений
11.09.2021
06:00
МХК Тайфун
5:2
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
Завершений
Дата
11.09.2021
06:00
МХК Тайфун
5
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
2
Статус
Завершений
11.09.2021
06:00
Сахалінські Акули
0:2
МХК Спартак
Завершений
Дата
11.09.2021
06:00
Сахалінські Акули
0
МХК Спартак
2
Статус
Завершений
11.09.2021
10:00
Омські Яструби
6:1
МХК Тура
Завершений
Дата
11.09.2021
10:00
Омські Яструби
6
МХК Тура
1
Статус
Завершений
11.09.2021
11:00
ХК Авто
1:3
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
11.09.2021
11:00
ХК Авто
1
Сармати Оренбуржжя
3
Статус
Завершений
11.09.2021
13:00
Капітан
0:4
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
11.09.2021
13:00
Капітан
0
МХК Червона Армія
4
Статус
Завершений
11.09.2021
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2:6
МХК Локомотив
Завершений
Дата
11.09.2021
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
МХК Локомотив
6
Статус
Завершений
11.09.2021
13:00
МХК МВС
4:3
Алмаз
Завершений
Дата
11.09.2021
13:00
МХК МВС
4
Алмаз
3
Статус
Завершений
11.09.2021
14:00
Російські Вітязі
5:1
Атланти
Завершений
Дата
11.09.2021
14:00
Російські Вітязі
5
Атланти
1
Статус
Завершений
11.09.2021
15:00
Мамонти Югри
4:1
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
11.09.2021
15:00
Мамонти Югри
4
Сибірські Снайпери
1
Статус
Завершений
12.09.2021
10:00
Омські Яструби
5:3
МХК Тура
Завершений
Дата
12.09.2021
10:00
Омські Яструби
5
МХК Тура
3
Статус
Завершений
12.09.2021
11:00
ХК Авто
3:1
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
12.09.2021
11:00
ХК Авто
3
Сармати Оренбуржжя
1
Статус
Завершений
12.09.2021
11:00
Тюменський Легіон
4:9
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
12.09.2021
11:00
Тюменський Легіон
4
Кузнецькі Ведмеді
9
Статус
Завершений
12.09.2021
13:00
Капітан
3:4
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
12.09.2021
13:00
Капітан
3
МХК Червона Армія
4
Статус
Завершений
12.09.2021
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2:4
МХК Локомотив
Завершений
Дата
12.09.2021
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
МХК Локомотив
4
Статус
Завершений
13.09.2021
19:00
Російські Вітязі
5:1
Атланти
Завершений
Дата
13.09.2021
19:00
Російські Вітязі
5
Атланти
1
Статус
Завершений
14.09.2021
06:00
МХК Тайфун
3:2
МХК Спартак
Завершений
Дата
14.09.2021
06:00
МХК Тайфун
3
МХК Спартак
2
Статус
Завершений
14.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1:5
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
Завершений
Дата
14.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
5
Статус
Завершений
14.09.2021
12:00
МХК Амурські Тигри
2:5
ХК Рига
Завершений
Дата
14.09.2021
12:00
МХК Амурські Тигри
2
ХК Рига
5
Статус
Завершений
14.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
1:4
Реактор
Завершений
Дата
14.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
1
Реактор
4
Статус
Завершений
15.09.2021
06:00
МХК Амурські Тигри
2:5
ХК Рига
Завершений
Дата
15.09.2021
06:00
МХК Амурські Тигри
2
ХК Рига
5
Статус
Завершений
15.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
5:9
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
Завершений
Дата
15.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
5
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
9
Статус
Завершений
15.09.2021
12:00
МХК Тайфун
2:4
МХК Спартак
Завершений
Дата
15.09.2021
12:00
МХК Тайфун
2
МХК Спартак
4
Статус
Завершений
15.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
1:2
Реактор
Завершений
Дата
15.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
1
Реактор
2
Статус
Завершений
15.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
4:3
МХК Чайка
Завершений
Дата
15.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
4
МХК Чайка
3
Статус
Завершений
16.09.2021
16:00
МХК Тура
2:1
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
16.09.2021
16:00
МХК Тура
2
Кузнецькі Ведмеді
1
Статус
Завершений
16.09.2021
17:00
МХК Червона Армія
2:1
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
Завершений
Дата
16.09.2021
17:00
МХК Червона Армія
2
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
1
Статус
Завершений
16.09.2021
18:00
МХК Локомотив
4:5
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
16.09.2021
18:00
МХК Локомотив
4
Динамо Ст. Петербург
5
Статус
Завершений
16.09.2021
18:30
Алмаз
5:3
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
16.09.2021
18:30
Алмаз
5
Ska-Varyagi
3
Статус
Завершений
16.09.2021
19:00
Атланти
1:2
МХК МВС
Завершений
Дата
16.09.2021
19:00
Атланти
1
МХК МВС
2
Статус
Завершений
16.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
3:1
МХК Чайка
Завершений
Дата
16.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
3
МХК Чайка
1
Статус
Завершений
17.09.2021
16:00
МХК Тура
2:1
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
17.09.2021
16:00
МХК Тура
2
Кузнецькі Ведмеді
1
Статус
Завершений
17.09.2021
16:00
Толпар
4:0
JHC Molot
Завершений
Дата
17.09.2021
16:00
Толпар
4
JHC Molot
0
Статус
Завершений
17.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
7:2
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
17.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
7
Сибірські Снайпери
2
Статус
Завершений
17.09.2021
17:00
МХК Червона Армія
5:2
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
Завершений
Дата
17.09.2021
17:00
МХК Червона Армія
5
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
Статус
Завершений
17.09.2021
18:00
МХК Локомотив
4:3
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
17.09.2021
18:00
МХК Локомотив
4
Динамо Ст. Петербург
3
Статус
Завершений
17.09.2021
18:30
Алмаз
4:2
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
17.09.2021
18:30
Алмаз
4
Ska-Varyagi
2
Статус
Завершений
17.09.2021
19:00
Капітан
1:0
Російські Вітязі
Завершений
Дата
17.09.2021
19:00
Капітан
1
Російські Вітязі
0
Статус
Завершений
17.09.2021
19:00
Атланти
2:4
МХК МВС
Завершений
Дата
17.09.2021
19:00
Атланти
2
МХК МВС
4
Статус
Завершений
18.09.2021
05:00
МХК Амурські Тигри
1:4
МХК Спартак
Завершений
Дата
18.09.2021
05:00
МХК Амурські Тигри
1
МХК Спартак
4
Статус
Завершений
18.09.2021
11:00
Толпар
3:2
JHC Molot
Завершений
Дата
18.09.2021
11:00
Толпар
3
JHC Molot
2
Статус
Завершений
18.09.2021
13:00
Капітан
3:4
Російські Вітязі
Завершений
Дата
18.09.2021
13:00
Капітан
3
Російські Вітязі
4
Статус
Завершений
18.09.2021
15:00
ХК Рига
3:2
Сахалінські Акули
Завершений
Дата
18.09.2021
15:00
ХК Рига
3
Сахалінські Акули
2
Статус
Завершений
18.09.2021
15:00
Сармати Оренбуржжя
3:4
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
18.09.2021
15:00
Сармати Оренбуржжя
3
Сибірські Снайпери
4
Статус
Завершений
19.09.2021
06:00
МХК Амурські Тигри
5:4
МХК Спартак
Завершений
Дата
19.09.2021
06:00
МХК Амурські Тигри
5
МХК Спартак
4
Статус
Завершений
19.09.2021
11:00
Сталеві Лисиці
3:2
ХК Авто
Завершений
Дата
19.09.2021
11:00
Сталеві Лисиці
3
ХК Авто
2
Статус
Завершений
19.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
2:1
Омські Яструби
Завершений
Дата
19.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
2
Омські Яструби
1
Статус
Завершений
19.09.2021
13:00
Супутник Альмет'євськ
3:0
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
19.09.2021
13:00
Супутник Альмет'євськ
3
Тюменський Легіон
0
Статус
Завершений
19.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
1:3
Loko-76 Yaroslavl U20
Завершений
Дата
19.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
1
Loko-76 Yaroslavl U20
3
Статус
Завершений
19.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
3:0
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
19.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
3
МХК Крила Рад
0
Статус
Завершений
19.09.2021
13:00
ХК Рига
9:2
Сахалінські Акули
Завершений
Дата
19.09.2021
13:00
ХК Рига
9
Сахалінські Акули
2
Статус
Завершений
19.09.2021
13:00
Реактор
4:3
Мамонти Югри
Завершений
Дата
19.09.2021
13:00
Реактор
4
Мамонти Югри
3
Статус
Завершений
20.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
0:4
Омські Яструби
Завершений
Дата
20.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
0
Омські Яструби
4
Статус
Завершений
20.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
0:2
Loko-76 Yaroslavl U20
Завершений
Дата
20.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
0
Loko-76 Yaroslavl U20
2
Статус
Завершений
20.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
3:2
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
20.09.2021
13:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
3
МХК Крила Рад
2
Статус
Завершений
20.09.2021
13:30
Реактор
3:7
Мамонти Югри
Завершений
Дата
20.09.2021
13:30
Реактор
3
Мамонти Югри
7
Статус
Завершений
20.09.2021
15:00
Сталеві Лисиці
6:1
ХК Авто
Завершений
Дата
20.09.2021
15:00
Сталеві Лисиці
6
ХК Авто
1
Статус
Завершений
20.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
3:2
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
20.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
3
Тюменський Легіон
2
Статус
Завершений
20.09.2021
18:00
МХК Локомотив
8:2
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
20.09.2021
18:00
МХК Локомотив
8
Ska-Varyagi
2
Статус
Завершений
20.09.2021
18:30
Алмаз
1:3
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
20.09.2021
18:30
Алмаз
1
Динамо Ст. Петербург
3
Статус
Завершений
20.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
6:0
Атланти
Завершений
Дата
20.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
6
Атланти
0
Статус
Завершений
20.09.2021
19:00
МХК МВС
4:2
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
20.09.2021
19:00
МХК МВС
4
МХК Червона Армія
2
Статус
Завершений
21.09.2021
13:00
Алмаз
3:2
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
21.09.2021
13:00
Алмаз
3
Динамо Ст. Петербург
2
Статус
Завершений
21.09.2021
13:00
МХК Тура
6:2
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
21.09.2021
13:00
МХК Тура
6
Сибірські Снайпери
2
Статус
Завершений
21.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
1:5
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
21.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
1
Кузнецькі Ведмеді
5
Статус
Завершений
21.09.2021
18:00
МХК Локомотив
5:2
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
21.09.2021
18:00
МХК Локомотив
5
Ska-Varyagi
2
Статус
Завершений
21.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3:1
Атланти
Завершений
Дата
21.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3
Атланти
1
Статус
Завершений
21.09.2021
19:00
МХК МВС
0:2
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
21.09.2021
19:00
МХК МВС
0
МХК Червона Армія
2
Статус
Завершений
22.09.2021
16:00
МХК Тура
5:2
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
22.09.2021
16:00
МХК Тура
5
Сибірські Снайпери
2
Статус
Завершений
22.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
5:1
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
22.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
5
Кузнецькі Ведмеді
1
Статус
Завершений
22.09.2021
18:30
ХК Рига
2:3
МХК Тайфун
Завершений
Дата
22.09.2021
18:30
ХК Рига
2
МХК Тайфун
3
Статус
Завершений
23.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
1:5
ХК Авто
Завершений
Дата
23.09.2021
12:00
МХК Білі Ведмеді
1
ХК Авто
5
Статус
Завершений
23.09.2021
14:30
Сталеві Лисиці
7:3
Омські Яструби
Завершений
Дата
23.09.2021
14:30
Сталеві Лисиці
7
Омські Яструби
3
Статус
Завершений
23.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
4:3
Толпар
Завершений
Дата
23.09.2021
17:00
МХК Ірбіс Казань
4
Толпар
3
Статус
Завершений
23.09.2021
17:00
Реактор
3:6
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
23.09.2021
17:00
Реактор
3
Тюменський Легіон
6
Статус
Завершений
23.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
3:2
Мамонти Югри
Завершений
Дата
23.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
3
Мамонти Югри
2
Статус
Завершений
23.09.2021
18:30
ХК Рига
3:4
МХК Тайфун
Завершений
Дата
23.09.2021
18:30
ХК Рига
3
МХК Тайфун
4
Статус
Завершений
24.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
3:2
Толпар
Завершений
Дата
24.09.2021
13:00
МХК Ірбіс Казань
3
Толпар
2
Статус
Завершений
24.09.2021
13:30
Реактор
5:2
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
24.09.2021
13:30
Реактор
5
Тюменський Легіон
2
Статус
Завершений
24.09.2021
15:00
Сталеві Лисиці
8:2
Омські Яструби
Завершений
Дата
24.09.2021
15:00
Сталеві Лисиці
8
Омські Яструби
2
Статус
Завершений
24.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
1:4
ХК Авто
Завершений
Дата
24.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
1
ХК Авто
4
Статус
Завершений
24.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
2:1
Мамонти Югри
Завершений
Дата
24.09.2021
17:00
Супутник Альмет'євськ
2
Мамонти Югри
1
Статус
Завершений
24.09.2021
19:00
МХК Крила Рад
-:-
МХК Спартак
Перенесено
Дата
24.09.2021
19:00
МХК Крила Рад
-
МХК Спартак
-
Статус
Перенесено
26.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
2:3
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
26.09.2021
13:00
Ska-Varyagi
2
Динамо Ст. Петербург
3
Статус
Завершений
27.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1:5
Російські Вітязі
Завершений
Дата
27.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1
Російські Вітязі
5
Статус
Завершений
27.09.2021
12:00
МХК Тайфун
6:2
Капітан
Завершений
Дата
27.09.2021
12:00
МХК Тайфун
6
Капітан
2
Статус
Завершений
27.09.2021
13:00
Алмаз
-:-
МХК Червона Армія
Запланований
Дата
27.09.2021
13:00
Алмаз
-
МХК Червона Армія
-
Статус
Запланований
27.09.2021
16:00
Толпар
-:-
Сталеві Лисиці
Запланований
Дата
27.09.2021
16:00
Толпар
-
Сталеві Лисиці
-
Статус
Запланований
27.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
4:3
JHC Molot
Завершений
Дата
27.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
4
JHC Molot
3
Статус
Завершений
27.09.2021
18:00
МХК Локомотив
-:-
Атланти
Запланований
Дата
27.09.2021
18:00
МХК Локомотив
-
Атланти
-
Статус
Запланований
27.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
4:3
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
27.09.2021
19:00
Ska-Varyagi
4
Динамо Ст. Петербург
3
Статус
Завершений
27.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
4:3
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
27.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
4
МХК Амурські Тигри
3
Статус
Завершений
28.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1:2
Російські Вітязі
Завершений
Дата
28.09.2021
11:00
Сахалінські Акули
1
Російські Вітязі
2
Статус
Завершений
28.09.2021
12:00
МХК Тайфун
4:3
Капітан
Завершений
Дата
28.09.2021
12:00
МХК Тайфун
4
Капітан
3
Статус
Завершений
28.09.2021
16:00
Толпар
1:2
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
28.09.2021
16:00
Толпар
1
Сталеві Лисиці
2
Статус
Завершений
28.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
2:3
JHC Molot
Завершений
Дата
28.09.2021
16:00
МХК Білі Ведмеді
2
JHC Molot
3
Статус
Завершений
28.09.2021
18:00
МХК Локомотив
5:1
Атланти
Завершений
Дата
28.09.2021
18:00
МХК Локомотив
5
Атланти
1
Статус
Завершений
28.09.2021
18:30
Алмаз
1:4
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
28.09.2021
18:30
Алмаз
1
МХК Червона Армія
4
Статус
Завершений
28.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
5:0
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
28.09.2021
19:00
Mikhaylov Academy Novomoskovsk
5
МХК Амурські Тигри
0
Статус
Завершений
28.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2:0
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
28.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
МХК Крила Рад
0
Статус
Завершений
28.09.2021
19:00
МХК МВС
4:3
ХК Рига
Завершений
Дата
28.09.2021
19:00
МХК МВС
4
ХК Рига
3
Статус
Завершений
29.09.2021
16:00
Омські Яструби
1:4
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
29.09.2021
16:00
Омські Яструби
1
МХК Ірбіс Казань
4
Статус
Завершений
29.09.2021
17:00
МХК Чайка
1:4
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
29.09.2021
17:00
МХК Чайка
1
Супутник Альмет'євськ
4
Статус
Завершений
29.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
4:3
Реактор
Завершений
Дата
29.09.2021
19:00
Loko-76 Yaroslavl U20
4
Реактор
3
Статус
Завершений
29.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
1:0
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
29.09.2021
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
1
МХК Крила Рад
0
Статус
Завершений
29.09.2021
19:00
МХК МВС
3:0
ХК Рига
Завершений
Дата
29.09.2021
19:00
МХК МВС
3
ХК Рига
0
Статус
Завершений
30.09.2021
16:00
Омські Яструби
4:0
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
30.09.2021
16:00
Омські Яструби
4
МХК Ірбіс Казань
0
Статус
Завершений
30.09.2021
16:00
МХК Тура
3:4
Мамонти Югри
Завершений
Дата
30.09.2021
16:00
МХК Тура
3
Мамонти Югри
4
Статус
Завершений
30.09.2021
17:00
МХК Чайка
4:1
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
30.09.2021
17:00
МХК Чайка
4
Супутник Альмет'євськ
1
Статус
Завершений
30.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
1:0
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
30.09.2021
17:00
Сармати Оренбуржжя
1