15:55
live
Баскетбол. Суперліга Parimatch. Будівельник – Запоріжжя. Пряма трансляція
15:50
Спідвей націй. Данія. Огляд
МХЛ

МХЛ

Місце проведення: Австрія, Білорусь, Казахстан, Латвія, Росія, Україна, Чехія
Офіційний сайт: mhl.khl.ru/
Сезон
Період
Команда
Пари-матч
Дата
Час
Господарі
Рахунок
Гості
Статус
04.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
5:3
МХК МВС
Завершений
Дата
04.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
5
МХК МВС
3
Статус
Завершений
05.09.2018
13:00
Реактор
5:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
05.09.2018
13:00
Реактор
5
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
05.09.2018
13:00
Алмаз
-:-
МХК Спартак
Запланований
Дата
05.09.2018
13:00
Алмаз
-
МХК Спартак
-
Статус
Запланований
05.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
5:2
Капітан
Завершений
Дата
05.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
5
Капітан
2
Статус
Завершений
05.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
0:2
Російські Вітязі
Завершений
Дата
05.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
0
Російські Вітязі
2
Статус
Завершений
05.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
4:1
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
05.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
4
МХК Ірбіс Казань
1
Статус
Завершений
05.09.2018
14:30
Кузнецькі Ведмеді
4:6
МХК Тура
Завершений
Дата
05.09.2018
14:30
Кузнецькі Ведмеді
4
МХК Тура
6
Статус
Завершений
05.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
4:1
Омські Яструби
Завершений
Дата
05.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
4
Омські Яструби
1
Статус
Завершений
05.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
1:3
Снігові Барси
Завершений
Дата
05.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
1
Снігові Барси
3
Статус
Завершений
05.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
7:3
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
05.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
7
МХК Білі Ведмеді
3
Статус
Завершений
05.09.2018
17:00
Мамонти Югри
4:0
ХК Авто
Завершений
Дата
05.09.2018
17:00
Мамонти Югри
4
ХК Авто
0
Статус
Завершений
05.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
0:7
Толпар
Завершений
Дата
05.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
0
Толпар
7
Статус
Завершений
05.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2:1
МХК Спартак
Завершений
Дата
05.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2
МХК Спартак
1
Статус
Завершений
05.09.2018
18:30
ХК Рига
0:3
МХК Тайфун
Завершений
Дата
05.09.2018
18:30
ХК Рига
0
МХК Тайфун
3
Статус
Завершений
05.09.2018
18:30
Алмаз
3:6
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
05.09.2018
18:30
Алмаз
3
МХК Крила Рад
6
Статус
Завершений
05.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
2:0
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
05.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
2
МХК Амурські Тигри
0
Статус
Завершений
06.09.2018
11:00
Сталеві Лисиці
4:1
Омські Яструби
Завершений
Дата
06.09.2018
11:00
Сталеві Лисиці
4
Омські Яструби
1
Статус
Завершений
06.09.2018
11:00
Тюменський Легіон
2:5
Толпар
Завершений
Дата
06.09.2018
11:00
Тюменський Легіон
2
Толпар
5
Статус
Завершений
06.09.2018
13:00
Алмаз
0:1
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
06.09.2018
13:00
Алмаз
0
МХК Крила Рад
1
Статус
Завершений
06.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2:3
Капітан
Завершений
Дата
06.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
Капітан
3
Статус
Завершений
06.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
5:2
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
06.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
5
МХК Ірбіс Казань
2
Статус
Завершений
06.09.2018
14:30
Кузнецькі Ведмеді
3:2
МХК Тура
Завершений
Дата
06.09.2018
14:30
Кузнецькі Ведмеді
3
МХК Тура
2
Статус
Завершений
06.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
7:4
Снігові Барси
Завершений
Дата
06.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
7
Снігові Барси
4
Статус
Завершений
06.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3:2
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
06.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3
МХК Білі Ведмеді
2
Статус
Завершений
06.09.2018
17:00
Мамонти Югри
4:1
ХК Авто
Завершений
Дата
06.09.2018
17:00
Мамонти Югри
4
ХК Авто
1
Статус
Завершений
06.09.2018
18:00
Реактор
2:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
06.09.2018
18:00
Реактор
2
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
06.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2:3
МХК Спартак
Завершений
Дата
06.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2
МХК Спартак
3
Статус
Завершений
06.09.2018
18:30
ХК Рига
4:1
МХК Тайфун
Завершений
Дата
06.09.2018
18:30
ХК Рига
4
МХК Тайфун
1
Статус
Завершений
06.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
5:2
Російські Вітязі
Завершений
Дата
06.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
5
Російські Вітязі
2
Статус
Завершений
06.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3:2
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
06.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3
МХК Амурські Тигри
2
Статус
Завершений
08.09.2018
11:00
Сталеві Лисиці
3:2
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
08.09.2018
11:00
Сталеві Лисиці
3
МХК Білі Ведмеді
2
Статус
Завершений
08.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3:1
Російські Вітязі
Завершений
Дата
08.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3
Російські Вітязі
1
Статус
Завершений
08.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
0:3
ХК Авто
Завершений
Дата
08.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
0
ХК Авто
3
Статус
Завершений
08.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3:2
МХК Тайфун
Завершений
Дата
08.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3
МХК Тайфун
2
Статус
Завершений
09.09.2018
09:00
Сибірські Снайпери
4:1
МХК Тура
Завершений
Дата
09.09.2018
09:00
Сибірські Снайпери
4
МХК Тура
1
Статус
Завершений
09.09.2018
09:00
Кузнецькі Ведмеді
1:3
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
09.09.2018
09:00
Кузнецькі Ведмеді
1
МХК Ірбіс Казань
3
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
Реактор
2:4
Снігові Барси
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
Реактор
2
Снігові Барси
4
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
Супутник Альмет'євськ
4:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
Супутник Альмет'євськ
4
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
Атланти
6:0
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
Атланти
6
Red Star Kunlun Junior
0
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
МХК Локомотив
6:2
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
МХК Локомотив
6
МХК Крила Рад
2
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
ХК Рига
5:1
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
ХК Рига
5
МХК Амурські Тигри
1
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
МХК Червона Армія
6:3
МХК МВС
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
МХК Червона Армія
6
МХК МВС
3
Статус
Завершений
09.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
6:2
Капітан
Завершений
Дата
09.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
6
Капітан
2
Статус
Завершений
09.09.2018
14:00
Алмаз
3:1
МХК Спартак
Завершений
Дата
09.09.2018
14:00
Алмаз
3
МХК Спартак
1
Статус
Завершений
09.09.2018
15:00
Мамонти Югри
1:2
Толпар
Завершений
Дата
09.09.2018
15:00
Мамонти Югри
1
Толпар
2
Статус
Завершений
09.09.2018
15:00
Сармати Оренбуржжя
3:2
Омські Яструби
Завершений
Дата
09.09.2018
15:00
Сармати Оренбуржжя
3
Омські Яструби
2
Статус
Завершений
10.09.2018
09:00
Кузнецькі Ведмеді
1:3
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
10.09.2018
09:00
Кузнецькі Ведмеді
1
МХК Ірбіс Казань
3
Статус
Завершений
10.09.2018
13:00
Супутник Альмет'євськ
5:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
10.09.2018
13:00
Супутник Альмет'євськ
5
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
10.09.2018
13:00
Сармати Оренбуржжя
2:4
Омські Яструби
Завершений
Дата
10.09.2018
13:00
Сармати Оренбуржжя
2
Омські Яструби
4
Статус
Завершений
10.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4:1
Російські Вітязі
Завершений
Дата
10.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4
Російські Вітязі
1
Статус
Завершений
10.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
4:1
МХК Тура
Завершений
Дата
10.09.2018
14:30
Сибірські Снайпери
4
МХК Тура
1
Статус
Завершений
10.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
2:1
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
10.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
2
МХК Білі Ведмеді
1
Статус
Завершений
10.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
4:3
ХК Авто
Завершений
Дата
10.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
4
ХК Авто
3
Статус
Завершений
10.09.2018
17:00
Мамонти Югри
1:2
Толпар
Завершений
Дата
10.09.2018
17:00
Мамонти Югри
1
Толпар
2
Статус
Завершений
10.09.2018
18:00
Реактор
3:2
Снігові Барси
Завершений
Дата
10.09.2018
18:00
Реактор
3
Снігові Барси
2
Статус
Завершений
10.09.2018
18:00
МХК Локомотив
5:2
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
10.09.2018
18:00
МХК Локомотив
5
МХК Крила Рад
2
Статус
Завершений
10.09.2018
18:30
Алмаз
2:1
МХК Спартак
Завершений
Дата
10.09.2018
18:30
Алмаз
2
МХК Спартак
1
Статус
Завершений
10.09.2018
18:30
ХК Рига
3:0
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
10.09.2018
18:30
ХК Рига
3
МХК Амурські Тигри
0
Статус
Завершений
10.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
5:2
Капітан
Завершений
Дата
10.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
5
Капітан
2
Статус
Завершений
10.09.2018
19:00
Атланти
7:0
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
10.09.2018
19:00
Атланти
7
Red Star Kunlun Junior
0
Статус
Завершений
10.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
4:1
МХК Тайфун
Завершений
Дата
10.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
4
МХК Тайфун
1
Статус
Завершений
14.09.2018
06:00
МХК Амурські Тигри
9:1
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
14.09.2018
06:00
МХК Амурські Тигри
9
Red Star Kunlun Junior
1
Статус
Завершений
14.09.2018
13:00
Російські Вітязі
3:2
МХК Чайка
Завершений
Дата
14.09.2018
13:00
Російські Вітязі
3
МХК Чайка
2
Статус
Завершений
14.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
3:2
ХК Рига
Завершений
Дата
14.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
3
ХК Рига
2
Статус
Завершений
14.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
2:1
МХК Локомотив
Завершений
Дата
14.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
2
МХК Локомотив
1
Статус
Завершений
14.09.2018
19:00
Капітан
4:2
Атланти
Завершений
Дата
14.09.2018
19:00
Капітан
4
Атланти
2
Статус
Завершений
14.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4:2
Алмаз
Завершений
Дата
14.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4
Алмаз
2
Статус
Завершений
14.09.2018
19:00
МХК МВС
1:0
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
14.09.2018
19:00
МХК МВС
1
Ska-Varyagi
0
Статус
Завершений
15.09.2018
06:00
МХК Амурські Тигри
7:3
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
15.09.2018
06:00
МХК Амурські Тигри
7
Red Star Kunlun Junior
3
Статус
Завершений
15.09.2018
10:00
Мамонти Югри
4:3
Снігові Барси
Завершений
Дата
15.09.2018
10:00
Мамонти Югри
4
Снігові Барси
3
Статус
Завершений
15.09.2018
11:00
Толпар
5:0
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
15.09.2018
11:00
Толпар
5
Сармати Оренбуржжя
0
Статус
Завершений
15.09.2018
11:00
ХК Авто
2:3
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
15.09.2018
11:00
ХК Авто
2
Сталеві Лисиці
3
Статус
Завершений
15.09.2018
12:00
МХК Білі Ведмеді
1:5
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
15.09.2018
12:00
МХК Білі Ведмеді
1
Кузнецькі Ведмеді
5
Статус
Завершений
15.09.2018
12:00
МХК Тура
2:4
Реактор
Завершений
Дата
15.09.2018
12:00
МХК Тура
2
Реактор
4
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
МХК Ірбіс Казань
1:5
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
МХК Ірбіс Казань
1
Супутник Альмет'євськ
5
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
Російські Вітязі
2:5
МХК Чайка
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
Російські Вітязі
2
МХК Чайка
5
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
Капітан
2:3
Атланти
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
Капітан
2
Атланти
3
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
МХК Червона Армія
5:1
ХК Рига
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
МХК Червона Армія
5
ХК Рига
1
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
1:4
МХК Локомотив
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
Динамо Ст. Петербург
1
МХК Локомотив
4
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2:4
Алмаз
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
2
Алмаз
4
Статус
Завершений
15.09.2018
13:00
МХК МВС
0:6
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
15.09.2018
13:00
МХК МВС
0
Ska-Varyagi
6
Статус
Завершений
15.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
2:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
15.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
2
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
16.09.2018
11:00
ХК Авто
3:1
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
16.09.2018
11:00
ХК Авто
3
Сталеві Лисиці
1
Статус
Завершений
16.09.2018
11:00
Толпар
3:1
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
16.09.2018
11:00
Толпар
3
Сармати Оренбуржжя
1
Статус
Завершений
16.09.2018
11:00
МХК Тура
2:1
Реактор
Завершений
Дата
16.09.2018
11:00
МХК Тура
2
Реактор
1
Статус
Завершений
16.09.2018
12:00
МХК Білі Ведмеді
6:5
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
16.09.2018
12:00
МХК Білі Ведмеді
6
Кузнецькі Ведмеді
5
Статус
Завершений
16.09.2018
13:00
МХК Ірбіс Казань
2:1
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
16.09.2018
13:00
МХК Ірбіс Казань
2
Супутник Альмет'євськ
1
Статус
Завершений
16.09.2018
13:00
МХК Спартак
6:5
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
16.09.2018
13:00
МХК Спартак
6
МХК Крила Рад
5
Статус
Завершений
16.09.2018
15:00
Мамонти Югри
3:0
Снігові Барси
Завершений
Дата
16.09.2018
15:00
Мамонти Югри
3
Снігові Барси
0
Статус
Завершений
16.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
3:2
МХК Алтай
Завершений
Дата
16.09.2018
15:00
Тюменський Легіон
3
МХК Алтай
2
Статус
Завершений
17.09.2018
13:00
МХК Спартак
3:1
МХК Крила Рад
Завершений
Дата
17.09.2018
13:00
МХК Спартак
3
МХК Крила Рад
1
Статус
Завершений
17.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
4:0
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
17.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
4
Ska-Varyagi
0
Статус
Завершений
18.09.2018
10:00
МХК Тайфун
5:2
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
18.09.2018
10:00
МХК Тайфун
5
Red Star Kunlun Junior
2
Статус
Завершений
18.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
2:1
Ska-Varyagi
Завершений
Дата
18.09.2018
17:00
МХК Червона Армія
2
Ska-Varyagi
1
Статус
Завершений
18.09.2018
18:00
Російські Вітязі
1:2
Атланти
Завершений
Дата
18.09.2018
18:00
Російські Вітязі
1
Атланти
2
Статус
Завершений
18.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
1:3
Алмаз
Завершений
Дата
18.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
1
Алмаз
3
Статус
Завершений
18.09.2018
19:00
Капітан
0:1
МХК Чайка
Завершений
Дата
18.09.2018
19:00
Капітан
0
МХК Чайка
1
Статус
Завершений
18.09.2018
19:00
МХК МВС
6:1
ХК Рига
Завершений
Дата
18.09.2018
19:00
МХК МВС
6
ХК Рига
1
Статус
Завершений
18.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4:1
МХК Локомотив
Завершений
Дата
18.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4
МХК Локомотив
1
Статус
Завершений
19.09.2018
06:00
МХК Тайфун
7:1
Red Star Kunlun Junior
Завершений
Дата
19.09.2018
06:00
МХК Тайфун
7
Red Star Kunlun Junior
1
Статус
Завершений
19.09.2018
15:00
Толпар
1:2
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
19.09.2018
15:00
Толпар
1
Сталеві Лисиці
2
Статус
Завершений
19.09.2018
16:30
ХК Авто
2:0
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
19.09.2018
16:30
ХК Авто
2
Сармати Оренбуржжя
0
Статус
Завершений
19.09.2018
17:00
Мамонти Югри
2:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
19.09.2018
17:00
Мамонти Югри
2
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
19.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
4:2
Снігові Барси
Завершений
Дата
19.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
4
Снігові Барси
2
Статус
Завершений
19.09.2018
17:00
МХК Ірбіс Казань
1:5
Реактор
Завершений
Дата
19.09.2018
17:00
МХК Ірбіс Казань
1
Реактор
5
Статус
Завершений
19.09.2018
17:30
МХК Тура
1:3
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
19.09.2018
17:30
МХК Тура
1
Супутник Альмет'євськ
3
Статус
Завершений
19.09.2018
18:00
Російські Вітязі
4:2
Атланти
Завершений
Дата
19.09.2018
18:00
Російські Вітязі
4
Атланти
2
Статус
Завершений
19.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
2:1
Алмаз
Завершений
Дата
19.09.2018
18:30
Динамо Ст. Петербург
2
Алмаз
1
Статус
Завершений
19.09.2018
19:00
Капітан
4:5
МХК Чайка
Завершений
Дата
19.09.2018
19:00
Капітан
4
МХК Чайка
5
Статус
Завершений
19.09.2018
19:00
МХК МВС
2:3
ХК Рига
Завершений
Дата
19.09.2018
19:00
МХК МВС
2
ХК Рига
3
Статус
Завершений
19.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4:0
МХК Локомотив
Завершений
Дата
19.09.2018
19:00
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
4
МХК Локомотив
0
Статус
Завершений
20.09.2018
15:00
Толпар
2:3
Сталеві Лисиці
Завершений
Дата
20.09.2018
15:00
Толпар
2
Сталеві Лисиці
3
Статус
Завершений
20.09.2018
16:30
ХК Авто
5:3
Сармати Оренбуржжя
Завершений
Дата
20.09.2018
16:30
ХК Авто
5
Сармати Оренбуржжя
3
Статус
Завершений
20.09.2018
17:00
Мамонти Югри
6:1
МХК Алтай
Завершений
Дата
20.09.2018
17:00
Мамонти Югри
6
МХК Алтай
1
Статус
Завершений
20.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
3:2
Снігові Барси
Завершений
Дата
20.09.2018
17:00
Тюменський Легіон
3
Снігові Барси
2
Статус
Завершений
20.09.2018
17:00
МХК Ірбіс Казань
2:3
Реактор
Завершений
Дата
20.09.2018
17:00
МХК Ірбіс Казань
2
Реактор
3
Статус
Завершений
20.09.2018
17:30
МХК Тура
2:3
Супутник Альмет'євськ
Завершений
Дата
20.09.2018
17:30
МХК Тура
2
Супутник Альмет'євськ
3
Статус
Завершений
23.09.2018
13:00
МХК Локомотив
2:1
МХК Чайка
Завершений
Дата
23.09.2018
13:00
МХК Локомотив
2
МХК Чайка
1
Статус
Завершений
23.09.2018
13:00
Російські Вітязі
1:4
МХК Тайфун
Завершений
Дата
23.09.2018
13:00
Російські Вітязі
1
МХК Тайфун
4
Статус
Завершений
23.09.2018
13:00
Капітан
2:3
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
23.09.2018
13:00
Капітан
2
МХК Амурські Тигри
3
Статус
Завершений
23.09.2018
13:00
МХК Крила Рад
3:2
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
23.09.2018
13:00
МХК Крила Рад
3
Динамо Ст. Петербург
2
Статус
Завершений
23.09.2018
14:00
Алмаз
5:3
Атланти
Завершений
Дата
23.09.2018
14:00
Алмаз
5
Атланти
3
Статус
Завершений
23.09.2018
15:00
Red Star Kunlun Junior
1:8
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
23.09.2018
15:00
Red Star Kunlun Junior
1
МХК Червона Армія
8
Статус
Завершений
24.09.2018
14:00
Red Star Kunlun Junior
4:2
МХК Червона Армія
Завершений
Дата
24.09.2018
14:00
Red Star Kunlun Junior
4
МХК Червона Армія
2
Статус
Завершений
24.09.2018
15:30
МХК Алтай
1:2
МХК Тура
Завершений
Дата
24.09.2018
15:30
МХК Алтай
1
МХК Тура
2
Статус
Завершений
24.09.2018
16:00
Снігові Барси
3:1
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
24.09.2018
16:00
Снігові Барси
3
МХК Ірбіс Казань
1
Статус
Завершений
24.09.2018
18:00
МХК Локомотив
6:1
МХК Чайка
Завершений
Дата
24.09.2018
18:00
МХК Локомотив
6
МХК Чайка
1
Статус
Завершений
24.09.2018
18:00
Російські Вітязі
4:3
МХК Тайфун
Завершений
Дата
24.09.2018
18:00
Російські Вітязі
4
МХК Тайфун
3
Статус
Завершений
24.09.2018
18:30
Алмаз
7:5
Атланти
Завершений
Дата
24.09.2018
18:30
Алмаз
7
Атланти
5
Статус
Завершений
24.09.2018
19:00
Капітан
1:2
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
24.09.2018
19:00
Капітан
1
МХК Амурські Тигри
2
Статус
Завершений
24.09.2018
19:00
МХК Крила Рад
4:5
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
24.09.2018
19:00
МХК Крила Рад
4
Динамо Ст. Петербург
5
Статус
Завершений
25.09.2018
15:30
МХК Алтай
1:6
МХК Тура
Завершений
Дата
25.09.2018
15:30
МХК Алтай
1
МХК Тура
6
Статус
Завершений
25.09.2018
16:00
Снігові Барси
1:0
МХК Ірбіс Казань
Завершений
Дата
25.09.2018
16:00
Снігові Барси
1
МХК Ірбіс Казань
0
Статус
Завершений
25.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
3:6
Омські Яструби
Завершений
Дата
25.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
3
Омські Яструби
6
Статус
Завершений
25.09.2018
18:00
Реактор
6:2
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
25.09.2018
18:00
Реактор
6
МХК Білі Ведмеді
2
Статус
Завершений
25.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
2:1
ХК Рига
Завершений
Дата
25.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
2
ХК Рига
1
Статус
Завершений
26.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
4:3
Мамонти Югри
Завершений
Дата
26.09.2018
15:00
Сталеві Лисиці
4
Мамонти Югри
3
Статус
Завершений
26.09.2018
15:00
Толпар
4:0
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
26.09.2018
15:00
Толпар
4
Кузнецькі Ведмеді
0
Статус
Завершений
26.09.2018
16:30
ХК Авто
4:3
Сибірські Снайпери
Завершений
Дата
26.09.2018
16:30
ХК Авто
4
Сибірські Снайпери
3
Статус
Завершений
26.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
1:2
Омські Яструби
Завершений
Дата
26.09.2018
17:00
Супутник Альмет'євськ
1
Омські Яструби
2
Статус
Завершений
26.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3:0
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
26.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3
Тюменський Легіон
0
Статус
Завершений
26.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3:2
ХК Рига
Завершений
Дата
26.09.2018
19:00
Ska-Varyagi
3
ХК Рига
2
Статус
Завершений
27.09.2018
13:00
МХК Спартак
3:5
Динамо Ст. Петербург
Завершений
Дата
27.09.2018
13:00
МХК Спартак
3
Динамо Ст. Петербург
5
Статус
Завершений
27.09.2018
14:00
Red Star Kunlun Junior
0:6
МХК МВС
Завершений
Дата
27.09.2018
14:00
Red Star Kunlun Junior
0
МХК МВС
6
Статус
Завершений
27.09.2018
15:00
Толпар
5:2
Кузнецькі Ведмеді
Завершений
Дата
27.09.2018
15:00
Толпар
5
Кузнецькі Ведмеді
2
Статус
Завершений
27.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3:0
Тюменський Легіон
Завершений
Дата
27.09.2018
17:00
Сармати Оренбуржжя
3
Тюменський Легіон
0
Статус
Завершений
27.09.2018
18:00
Реактор
2:4
МХК Білі Ведмеді
Завершений
Дата
27.09.2018
18:00
Реактор
2
МХК Білі Ведмеді
4
Статус
Завершений
27.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2:1
Атланти
Завершений
Дата
27.09.2018
18:00
МХК Локомотив
2
Атланти
1
Статус
Завершений
27.09.2018
18:00
Російські Вітязі
1:2
МХК Амурські Тигри
Завершений
Дата
27.09.2018
18:00
Російські Вітязі
1
МХК Амурські Тигри
2
Статус
Завершений
27.09.2018
18:30
Алмаз
1:3
МХК Чайка
Завершений
Дата
27.09.2018
18:30
Алмаз
1
МХК Чайка
3
Статус
Завершений
27.09.2018
19:00
Капітан
5:1
МХК Тайфун
Завершений
Дата
27.09.2018
19:00
Капітан
5
МХК Тайфун
1
Статус
Завершений
27.09.2018
19:00
МХК Крила Рад
1:3
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
Завершений
Дата
27.09.2018
19:00
МХК Крила Рад
1
СКА-тисяча дев'ятсот сорок шість
3
Статус
Завершений
28.09.2018
13:00
Російські Вітязі
5:2
МХК Амурські Тигри
Завершений