Вчера 9
Сегодня 1
Завтра 16
Развернуть Свернуть

Веб-конференция с Жаном Беленюком

Олимпийский призер - в гостях у XSPORT
04 мая 2018г. 14:29
Жан Беленюк / Instagram @zhanbeleniuk

Известный украинский борец Жан Беленюк станет гостем веб-конференции на телеканале XSPORT и сайте XSPORT.ua. Двукратный чемпион Европы, чемпион мира и олимпийский призер ответит на вопросы зрителей и читателей 4 марта, в пятницу. Время начала эфира – в 13:30.

Свои вопросы Жану вы можете задавать в комментариях к этой новости, и они будут озвучены в программе. Напомним, что сервис комментариев доступен на нашем сайте без регистрации.

Напомним, что с 30 апреля по 6 мая в российском городе Каспийск проходит чемпионат Европы по борьбе. Украинская делегация все же отправилась на турнир, однако Жан Беленюк в команду не попал. Титулованный спортсмен говорил о том, что готовился к этим соревнованиям, но за неделю до их начала его попросили не ехать на них.

Телеканал XSPORT ведет прямые трансляции с ЧЕ-2018 по борьбе.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 7

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
4 мая 2018г. 13:12
Жан!хочешь ли ты в будущем стать тренером?и передай привет г.Мукачово ждём в гости!!
4 мая 2018г. 13:03
Доброго дня!як вид відноситесь до подготовки на Олімпійської базі?
ВАМ ДЕРЖАВА ДОПОМОГАЄ?
ЯК  ВАС ГОДУЮТЬ?ВАС КОРМЯТ НА ЯКОМУ РІВНЄ?
Яка ціна якості вашої їжи? На вашу думку тренера їдять достатньо?
3 мая 2018г. 18:12
Захищаючи Україну згасло багато життів, покалічені долі та вмерли надії молодих, енергіних. Спорт колись закінчиться, життя продовжиться. Чи будете Ви відчувати сором коли память нагадає Вам про це?
3 мая 2018г. 12:29
Добрий день!
Як ви оціните суддівство на Чемпіонаті Європи? Чи згодні ви з результатом півфінальної сутички Аббасов-Оздоєв?
3 мая 2018г. 11:51
Доброго дня.
Питання наступне:
З якого віку найкраще починати займатися боротьбою, маю сина 5 років?
Як мотивувати його до занять спортом, до дотримання режиму?
Розкажіть побільше будь ласка про мотивацію дітей до занять спортом, на особистих прикладах.
Дякую
3 мая 2018г. 09:43
Я считаю,что ехать сейчас на соревнование в россию украинцам-это плевок всем погибшим! Ехать на любую другую  работу туда же-тоже подлость. Меня очень удивляет ваша позиция по этому вопросу. При всём уважении и симпатии к Вам,разочарован...
2 мая 2018г. 15:27
1. Чи вважаєте ви правильним у розпал війни  їхати на чемпіонат Європи  на Росію  - країну-агресор - і не завоювати жодної медалі?
2. Чи плануєте їхати на чемпіонат світу? На яких змаганнях вас можна буде побачити найближчим часом?
3.  Спорт нібито  поза політикою. Проте, чи не вважаєте ви рішення відібрати  в України кадетський ЧЄ політичним, ухваленим під тиском Росії, адже вона теж  не визнає незалежність  Косова, проте приймає чемпіонат  Європи?
4. Ви випробовували себе в різних іпостасях, серед них і журналіст? Чи сподобалось вам? Чи могли б теоретично у майбутньому спробувати себе в цій сфері? Розповідати про актуальні проблеми  життя людей?
5. За яким видом спорту, крім боротьби стежите найбільше?

Букмекер месяца