Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Дубинський: «Те, що ми побачили в першій половині гри« Фрібург »-« Прометей »виводило в цілковите зневіру і психоз»

Президент слобожанської команди - про перемогу в першому матчі 1/16 фіналу Єврокубка
17 грудня 2021р. 08:58
Володимир Дубинський / Фото - Facebook
Президент «Прометея» Володимир Дубинський на своєму акаунті в Facebook поділився емоціями після перемоги жіночого «Прометея» в першому матчі з «Фрібургом» (96:82) в 1/16 фіналу Єврокубка.

«Це була перша гра, при тому на виїзді, для наших дівчат після групового турніру. Те, що ми побачили в першій половині гри приводило в цілковите зневіру і психоз. М'яч не летів в кільце зовсім, в прямому сенсі від слова зовсім, зовсім ».

«З кожним кидком нашого лідера Аріель Аткінс я просто схоплювався і падав на підлогу від чергового промаху. Це було неможливо дивитися. Все спочатку намагалися грати індивідуально, забувши, що основна сила «Прометея» - це командна гра. Саме командою у «Прометея» виходить все або майже все. Тим більше далекі кидки в першій половині не йшли, під кільцем в атаці межах що, не потрапляли стовідсоткові з під кільця, Холмс взагалі не розуміла навіщо вона вийшла на майданчик, а у швейцарок, що ні кидок триочковий, то і в кільці, захисту не було взагалі, взагалі повний кошмар, нерви не під три чорти, істерика ».

«Тим не менше, як то дошкандибали до основного перерви, мінус 10 - погано, але не смертельно. Подумав, ну в перерві Большакова їм розкажуть, і таких натикають, що б згадали, що ми - команда «Прометей», перш за все команда, написав їм тихенько в месенджер, твою ... і дочекалися всі ми другої половини ».

«Вже з перших хвилин третьої чверті стало помітно, що гравці почули свого тренера. Гра вирівнялася, стала набагато агресивніше і що найголовніше пішло бажання забити поодинці, і ми знову побачили команду «Прометей». Як тільки заграли свою гру, то тут же полетіли трешки у Аткінс і всіх інших. Особливо вдалася четверта чверть: ми вже плюс 15 ».

«Все одно не розумію, що відбувається з Холмс. Приїдуть, спробую зрозуміти, але це безладно ставлення по ходу матчу і в кінцівці обох половин гри, вимагає, як мінімум пояснення ».

«Буду намагатися зрозуміти від Большакових і її самої, що відбувається? У захисті вона взагалі перестала грати і таке вальяжное дефіле по майданчику, хоча часом ми бачили колишню Холмс ».

«Так ось, перемога - завжди перемога. Я вітаю тренерський штаб і всіх уболівальників з цієї дуже не простий перемогою. Дівчата вистояли, а потім і вигризли її на виїзді. Через тиждень відповідна гра вдома і ми повинні перемагати і зможемо перемагати. Вірю в команду, і в кожну. Тільки «Прометей». Тільки перемога ».

Нагадаємо, що матч-відповідь проти «Фрібурга», «Прометей» проведе 22 грудня на домашньому майданчику.

Напередодні Дубинський відреагував на перемогу чоловічої команди над «Динамо Сассарі» (89:56) І вихід в плей-ін Ліги чемпіонів