Вчора 0
Сьогодні 0

Ягупова тягнула « Фенербахче », але команда програла УГМК

Команда українки у важкому поєдинку поступилася представницям Росії

У півфіналі Євроліги турецька « Фенербахче » поступився УГМК з Росії з рахунком 84:88.

PC_mid_roll_banner

#/VIDEO_4462224#

перед матчем Аліна Ягупова отримала дві нагороди – за перемогу в голосуванні за звання MVP Євроліги, І за потрапляння в п'ятірку кращих турніру. У самому матчі вона повністю відповідала своєму другому визнанню в кар'єрі.

У першій половині зустрічі Аліна Ягупова тягнула команду на собі. Це прекрасно продемонструвала її результативність на тлі інших дівчат. Українка за 20 хвилин мала 18 очок ( 2 двухочкових, 4 трехочкових, 2 штрафних ) і 3 передачі. Другий після неї йшла Сато Сабаллі, В якій було 9 балів, а у всіх інших – 5 і менше. Ягупова не зробила жодного підбору і це не дивно, адже партнерки виводили її на кидок і віддавали м'яч для пострілу.

У другій половині « Фенербахче » почав грати більш командно. Крім нашої спортсменки, яка в підсумку набрала 26 очок, хорошу гру показали Сато Сабаллі – 20 балів, Кайла МакБрайд – 12 пунктів і Кіа Ваун – 10 очок. У заключній чверті така продуктивність допомогла туркені зіграти 10-очкове відставання і відновити паритет за 3 хвилини до кінця чверті. Однак, суперниці не розгубилися і все ж змогли перемогти.