Зараз 1
Вчора 10
Сьогодні 6
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

«Уявіть, якщо це організовують». Не минуло й тижня, а Ф'юрі почав шкодувати про зрив бою з Усиком

Чемпіон WBC відреагував на топ найбільш очікуваних боїв від The Ring
01 лютого 2022р. 13:35
«Уявіть, якщо це організовують». Не минуло й тижня, а Ф'юрі почав шкодувати про зрив бою з Усиком
Фото: boxingscene.com

Чемпіон світу за версією WBC Тайсон Ф'юрі (31-0-1, 22 KO) в своєму Twitter відреагував на список найбільш очікуваних боїв в 2022-му році від The Ring:

Уявіть, якби вдалося організувати такий кард.

Нагадаємо, що промоутер «Циганського короля» заявив, що однією з причин зриву бою за «абсолюту» є і Олександр Усик (19-0, 13 KO).

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 19

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
7 лютого 2022р. 17:08
Днепров, достаточно услышать несколько фраз, что бы понять уровень собеседника..........Усик даже при окупации по Крыму ездил с украинским флагом на машине. Саша успехов тебе и удачи !
3 лютого 2022р. 11:30
У мене питання до спорт юа, а ви дійсно юа чому публікації весь час російською, для чого мені ті незручності чому я маю перекладати статтю щоб її прочитати.
2 лютого 2022р. 18:55
Фьюри,убей этого калаборанта
2 лютого 2022р. 19:32
Ну ты и лошара Игорек
2 лютого 2022р. 20:20
Мелкого  пацан )💯
2 лютого 2022р. 20:20
Мелкого  пацан
6 лютого 2022р. 17:35
Был Днепров, будешь в Днепре. Не ссы, мы тебя по тихому окунем
2 лютого 2022р. 16:20
Да боится, он большой, а Усик шустрый.
2 лютого 2022р. 10:53
Это тебе повезлоТайсон походиш ещё  [censored] , бой с Усиком будет так, это ты бежиш за машиной и всё сил уже нет и отстать нехочеться а бежать тебе осталось ещё три раза постолькоже
2 лютого 2022р. 18:53
Я очень жалею,что этот бой не состоялся, Фьюри отбил бы ,или вправил мозги этому калаборанту Усику, Фьюри,я украинец и прошу тебя  ,убей эту продажные гниду
2 лютого 2022р. 20:22
Да 💯
2 лютого 2022р. 21:08
Ты чмо нехорошее! Выйди на ринг и  покажи чего стоишь прыгун Хренов.Усик гениальный боксер и не вам утырки его судить!
2 лютого 2022р. 21:17
Усик прославляет Украину, а ты,гнида только тявкать мастер.
3 лютого 2022р. 08:41
Еблан косорылый!
3 лютого 2022р. 09:21
Игорек так красиво выразиться действительно мог толька щірий українец
3 лютого 2022р. 11:08
Ти не українець, ти гнида продажная,українці добрі, розумні.А що ти мелеш?
3 лютого 2022р. 11:15
Ти не українець,ти гнида продажная польська - мадьярская. Українці розумні,добрі. А що ти верзешь? Не ганьби мою Україну,бидло.
6 лютого 2022р. 17:36
Тебя уже вычислили. Жди гостей по тёмному.
6 лютого 2022р. 19:51
Убогий ты,игорек)

Букмекер місяця