Вчора 19
Сьогодні 14

Аллегрі - про перемогу над «Сассуоло» в Кубку Італії: «Ювентус» ніби заснув після першого гола »

Наставник «старої синьйори» оцінив гру новачків туринського клубу<br>
11 лютого 2022р. 07:58
Массіміліано Аллегрі / Фото - besoccer.com
Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі поділився емоціями після перемоги над «Сассуоло» (2: 1) в чвертьфінальному матчі Кубка Італії, а також наставник оцінив гру зимових новачків команди - Душана Влаховіча і Дениса Закарії.

Цитує Аллегрі Sport Mediaset.

«Довольні Влаховичем і Закарією. Це дуже хороші гравці, які швидко освоїлися. Вони володіють характеристиками, яких у нас не було раніше. Ми раді, що у нас є Влаховіч, йому потрібно додавати, але це нормальний процес для будь-якого гравця».

«Ми ніби заснули після першого гола, а« Сассуоло »прессингував нас все сильніше, поки не зрівняв рахунок. До перерви вже були ознаки відновлення нашої гри, і тоді ми кинулися вперед. У другому таймі у нас був правильний настрій, ми були більш агресивні, швидко забирали собі м'яч, і це має значення, особливо проти такої команди, як «Сассуоло».

«Потенційно ми відстаємо від« Інтера »на 11 очок, але ми не вийшли з гонки за скудетто, нам потрібно зосередитися на матчі з« Аталантой ». Це фізично дуже якісна команда, вони будуть заряджені після вильоту з Кубка Італії, тому нам потрібно викластися по повній в неділю і подивитися, що з цього вийде».