Анчелотті: «Після поганого матчу з ПСЖ наші фанати побачили реакцію»

«Реал» розгромив «Алавес»
20 лютого 2022р. 10:01
Карло Анчелотті / Фото: Twitter

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті висловився про перемогу команди над «Алавесом» (3: 0) в 25-му турі чемпіонату Іспанії. Його цитує прес-служба «вершкових».

«Ми потребували такій грі. У першому таймі нам було непросто, але ми показали самовіддачу протягом усіх 90 хвилин. У першому таймі нам не вистачало якості і руху в заключній третині поля. Я сказав про це в перерві, і ми побачили поліпшення після перерви. Після нашого поганого виступу у вівторок ввечері вболівальники сьогодні побачили реакцію, і це позитивний момент.

Вболівальники висловили свою думку про наш виступ. Їм не сподобалося те, що вони побачили в першому таймі, але потім їм сподобалася наша гра в другому таймі. У перерві ніхто не був задоволений. Нам потрібно було зробити більше, і вболівальники були вдячні, що ми зробили це, і всі були задоволені тим, як ми зіграли в другому таймі. Вболівальники дійсно підтримали нас, тому що вони хочуть, щоб ця команда виграла Ла Лігу і виступала на максимумі своїх можливостей ».

Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Реал» поступився ПСЖ (0: 1).