Сьогодні 0

Анчелотті: «Це був ідеальний матч»

Наставник «Реала» задоволений першою грою сезону
13 серпня 2023р. 10:41
Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував перемогу в матчі проти «Атлетика» (2:0) в рамках першого туру Ла Ліги.

«Перший тайм був дуже хорошим, ми грали з великою інтенсивністю, досягли великого успіху: вийшли вперед, забили ще один гол. У другому таймі ми більше контролювали гру і знизили інтенсивність, але перший тайм був дуже хорошим.

Гравці були сконцентровані і мотивовані, ми показали дуже хорошу колективну самовіддачу, настрій, виграли багато єдиноборств, ми разом працювали в обороні, сухий рахунок – це позитивний момент. Це був ідеальний матч: перший тайм на дуже високому рівні, а в другому ми контролювали гру», — сказав Анчелотті.

Раніше Анчелотті оцінив виступ Луніна в рамці воріт мадридців, а також прокоментував можливий трансфер Кепи.