Сьогодні 0

Аталанта засмутила Маліновського в поєдинку з Дженоа

Українець зіграв проти колишньої команди
22 жовтня 2023р. 20:58

Аталанта в рамках 9 туру Серії А приймала Дженоа. Матч в Бергамо завершився з рахунком 2:0.

Інтриги в протистоянні додавала зустріч Джан П'єро Гасперіні з клубом, який він тренував не один сезон, а також повернення в Бергамо Руслана Маліновського, який менше ніж через рік зіграв на полі Аталанти.

Оборона Дженоа трималася 68 хвилин, поки не трапився м'яч Лукмана, який могли скасувати через потрапляння в руку. Головний суддя кілька хвилин слухав підказки асистентом, потім особисто переконався в тому, що гол потрібно зараховувати.

В доданий час до другого тайму Аталанта зловила Дженоа на контратаці, яка увінчалася голом Едерсона.

Маліновський в матчі проти Аталанти провів 84 хвилини, отримавши бурхливі овації від шанувальників богині.