Завтра 14

Час до церкви. Супряга знову вилетів через травму

Шовковський розкрив причину, з якої вічно перспективний форвард не зміг зіграти з Вересом
Владислав Супряга / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський повідомив про кадрові проблеми киян у матчі 20-го туру УПЛ проти Вереса (1:1).

У нас була не велика лава запасних, і у середині поля небагато чого можна було змінити. Дискваліфікований Бражко, відновлюється Ярмоленко, не міг грати Буяльський, вибули Царенко та Супряга. Тому ми були обмежені у виборі. Але футболісти, які грали сьогодні, перебувають у команді, у нас є своє обличчя.

Ми маємо грати впевненіше. На початку другого тайму ми м’яч контролювали, потім чомусь подарували ініціативу супернику, і дали можливість «Вересу» почувати себе більш розкуто. Повертаючись до замін, скажу, що хтось може вийти вдало, хтось – невдало. На жаль, на останніх хвилинах трапилося те, що трапилося.

Шовковський також заявив, що Динамо не награло на перемогу.

Джерело: fcdynamo.com Сергій Стаднюк