Андрій Шевченко / Фото: скріншот з трансляції

Серія А, 13-й тур

«Дженоа» - «Рома» 0: 2

Голи: Гьян, 82, 90 + 4

Матч завершено! "Рома" перемагає "Дженоа", для Шевченка перший млинець вийшов грудкою. До нових зустрічей!

90 + 4 "ГОООООООЛЛЛ!!! Гьян робить дубль і ховає команду Шевченко! Шедевральний удар в дев'ятку видали!

90 " 4 хвилини компенсував суддя в нашому матчі.

88 " Складно "Дженоа" атакувати, "Рома" продовжує контролювати гру. Шевченко ризикує почати з поразки.

84 " Шевченко реагує і кидає в бій Гільйоні і Бьянкі. Відпочивати пішли Сабеллі і Біраскі.

82 "ГООООООООЛЛЛЛ!!!! "Рома" відкриває рахунок! 18-річний Гьян, який вийшов на заміну, забиває! Мхітарян зробив цей гол, протягнув на собі кількох опонентів, віддав пас, а Гьян з гострого кута вколоти м'яч в сітку!

75 " Замість Шомуродова у "Роми" на поле виходить Гьян.

74 " Ще один удар від Мхітаряна, але знову повз.

71 " Тепер б'є Мхітарян, але значно вище воріт "Дженоа".

70 "Сейв від Сиригу після удару Пеллегріні!

67 " Непоганий навіс від Камбіассо, але захисники "Роми" ліквідували потенційну загрозу.

65 " Знову "Дженоа" трохи відводить гру від своїх воріт. Точно за сценарієм першого тайму у нас розвиваються події в другій половині.

63 " Перша заміна від Шевченка: Пандев йде відпочивати, замість нього виходить Ернані.

59 " Груба гра від Ель-Шаараві, але без жовтої картки.

54 " Жовта картка для Баделя з "Дженоа", небезпечна гра від хавбека "грифонів".

51 " Непоганий удар від Мхітаряна, але вище воріт.

50 " Жовта картка для Моуріньо за зайві емоції.

49 " Знову повтор початку першого тайму: "Рома" активніше йде в атаку, "Дженоа" стоїть у захисті. Дежавю.

Другий тайм почався!

Перерва. Відпочиваємо!

43 " Далекий удар з літа від Мхітаряна після підбору, але дуже високо пробив вірменин.

39 " В останні секунди вже "Дженоа" трохи притиснула "Рому" до своєї штрафний. Багато напруги біля воріт "Роми", але поки без небезпечних моментів.

34 " Жовта картка для Камбіассо за грубу гру.

33 " Класно розіграли штрафний гравці "Роми", з непоганий позиції пробивав Верету, але захисники "Дженоа" заблокували удар.

29 "Колосальний шанс упускає" Рома "! Шомуродов з забійної позиції пробив вище воріт "Дженоа", перед форвардом вже не було захисників!

26 " Після активних перших хвилин від "Роми", трохи послабили хватку підопічні Моуріньо, зараз "Дженоа" почала епізодично контролювати м'яч.

24 " Перша спроба атаки від "Дженоа", м'яч в хорошій позиції в штрафний "Роми" отримав Екубан, пробив у створ воріт Патрісиу, але дуже слабо, не вийшов удар у форварда "грифонів". Проте, перший удар в створ воріт у команди Шевченко.

18 " Знову удар від Шомуродова, на цей раз ногою, але Сірігу чітко забрав м'яч в руки.

16 "Забиває" Рома "класно пробив Мхітарян, але через руки у Абрахама раніше гол скасований. Пощастило "Дженоа".

12 " Зупинка гри, Пеллегріні лежить на газоні і просить допомоги.

11 " Поки "Дженоа" стоїть біля своїх воріт і ніяк не вказує себе в атаці.

6 " Перший кутовий для "Роми" закінчується нічим, команда Шевченка поки тільки захищається.

4 " Шомуродов завдав удар головою по воротах Сірігу, але м'яч пройшов вище воріт.

3" Очікувано з перших хвилин "Рома" заволоділа ініціативою.

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Дженоа» : Сірігу, Сабеллі, Масьелло, Біраскі, Васкес, Камбьязо, Бадель, Стураро, Ровелла, Пандев, Екубан.

«Рома» : Руй Патрісіо, Карсдорп, Манчіні, Кумбула, Рожер, Мхітарян, Верету, Пеллегріні, Шомуродов, Абрахам, Ель-Шаараві.

Привіт друзі! Настав цей день, Андрій Шевченко дебютує як клубний тренер!

Сьогодні, 21-го листопада, в рамках 13-го туру Серії А «Дженоа» Андрія Шевченка прийме «Рому» Жозе Моуріньо Це дебютний матч для українського наставника з новим клубом.

Текстова онлайн трансляція матчу «Дженоа» - «Рома» буде доступна в цій новині. Початок - о 21:45.