«Динамо» в черговий раз забило 4 м'ячі. Нова жертва – казахський гранд

Кияни здобули ще одну розгромну перемогу на зборах
Фото - ФК Динамо Київ

У другому контрольному матчі на заключному зборі «Динамо» розгромило «Кайрат».

Перший тайм залишився за киянами. Лідирувати за підсумками 45-хвилинки підопічним Мірчі Луческу дозволив автогол Касабулата.

В останні півгодини гри «біло-сині» добили суперника. Авторами голів стали Сирота, Циганков і вийшов на заміну Кулач.

«Динамо» вже в шостий раз на зборах забило 4 м'ячі. Раніше це вдавалося в спарингах з «Атлетіко пульпіленьо» (4: 0), «Расинг Уніона» (4: 0), «Лудогорца» (4: 1), «Широки Бріега» (4: 1) І «Інджії» (4: 0).

Контрольний матч

«Динамо» - «Кайрат» 4:0

Голи : Касабулат, 7 (автогол), Сирота, 63, Циганков, 74, Кулач, 85

«Динамо»: Бущан (Бойко, 74), Кендзера, Забарний (Боль, 74), Сирота (Попов, 86), Караваєв (Дубінчак, 65), Андрієвський (Сидорчук, 46), Гармаш (Яцик, 65), Буяльскій (Кулачена 8.

«Кайрат» (стартовий склад) : Устіменко, Астанов, Буранчіев, Баньяк, Касабулат, Гуральський, Крачковський, Сейдахмет, Аликулов, Усенов, Швирев.

Попередження : Швирев