Завтра 5

Екс-форвард «Шахтаря»: «Матвієнко, Марлон і Додо думали, що якщо програють боротьбу,« Львів »все одно не заб'є»

Белік розкритикував дії оборони «гірників» в першому таймі матчу
Олексій Белік / Фото - Футбол 1/2/3

Колишній нападник «Шахтаря» Олексій Белік проаналізував в ефірі телеканалу «Футбол» розгромну перемогу «гірників» в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги проти «Львова» (6: 1).

Заслужена перемога «Шахтаря» за рахунок яскравого і впевненого другого тайму. Що стосується гри в першому таймі, то нешвидка гра, коли Марлон і Матвієнко володіють м'ячем і готують атаку, зазвичай вона впливає на інтенсивність гри.

Це в першому таймі вплинуло на розслабленість захисників. Тому що м'яч, який пропустили гравці «Шахтаря», став результатом боротьби захисту не зі стовідсотковою віддачею.

Було відчуття, що Матвієнко, Марлон і Додо в якихось моментах думали, що навіть якщо ми програємо боротьбу вгорі або внизу, все одно гравці «Львова» не зможуть забити м'яч.

Після матчу півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко пообіцяв відплатити Михайлу Мудрік за результативну передачу.