Екс-тренер «Реала»: «Сказав Пересу, що мене не хвилює думка уболівальників. Я був звільнений на наступний день»

Мадридські фанати приходять на стадіон, щоб побачити шоу
30 січня 2022р. 09:40
Вандерлей Лушембургу / фото - Eurosport

Колишній тренер «Реала» Вандерлей Лушембургу розповів Marca, як сталася його відставка з мадридського гранду:

«В матчі з «Хетафе» ми вели в рахунку 1:0 і були в меншості після видалення Бекхема в першому таймі. На 90-й хвилині я вирішив замінити Роналдо. Ми грали в меншості і це була нормальна заміна, але вболівальники дістали білі хустки і стали розмахувати ними в знак протесту.

Після матчу в подтрібунці я зіткнувся з Пересом, який тільки що спустився з VIP-ложі. Він запитав, що сталося і чому я замінив Роналдо, адже вболівальники незадоволені цим. На що я відповів, що ми вигравали цей матч і мене не цікавить думка глядачів, оскільки моя мета - наздогнати «Барселону» в турнірній таблиці.

Тоді Перес сказав мені: «У «Мадриді» нас цікавить не тільки результат матчу, але і вболівальники. Вони приходять на стадіон і платять гроші, щоб подивитися наші матчі. Вони платять, щоб дивитися шоу».

Тоді я сказав йому: «Пане президенте, мені це не подобається. Я не просив вас приїжджати до Бразилії і пропонувати мені роботу в «Мадриді». Я став тренером команди лише тому, що ви самі приїхали до мене додому і запропонували очолити «Реал Мадрид». Так що я буду робити те, що вважаю за потрібне. І мене не цікавить думка уболівальників, я не просив їх приходити на наші матчі».

Перес мені нічого не відповів, а вже на наступний день я був звільнений».

Бразилець очолював «вершкових» в період з 2004-го по 2005-й рік. При фахівці «вершкові» не змогли взяти жодного трофея, а також закінчили чемпіонат Іспанії 2004/2005 на 4-му місці.

Для іспанського гранду подібні звільнення - звична справа. Італійський фахівець Фабіо Капелло вигравав на чолі «бланкос» чемпіонат Іспанії в 2007-му році, але був звільнений через неяскраву і прагматичну гру команди.

Нагадаємо, «Реал» продасть 20% прав на оновлений стадіон «Сантьяго Бернабеу».