Зараз 5
Вчора 17
Сьогодні 18
Завтра 6

Футболіст Арсенала: «Ми винесли уроки з першого матчу, і сьогодні ми зіграли дуже добре»

Троссард задоволений грою команди у матчі проти Порту

Футболіст лондонського Арсеналу Леонардо Троссард прокоментував перемогу своєї команди над Порту (1:0, пен. 4:2) та вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

«Звичайно, це було нервово. У нас стільки добрих виконавців пенальті, тому, очевидно, я в них вірив, але зрештою це лотерея. Сейви Давида були неймовірними, тож саме так виграються ігри. Ми дуже раді, що пройшли до чвертьфіналу через такий довгий час. Це, мабуть, неймовірно для вболівальників.

Ми знали, що буде тяжко. Вони справді добре обороняються та намагаються пробити контратаки. Це те, що вони робили всю гру з довгими м'ячами позаду. Нам це вдалося дуже добре.

Ми зробили уроки з першого матчу, і сьогодні ми зіграли дуже добре. Ми не дали багато шансів у гостях та зуміли забити. Ви повинні важко працювати, щоб виграти ці ігри, і це те, що ми зробили».