Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Гол Ярмоленка на 112-й хвилині матчу з «Севільєю» вивів «Вест Хем» в чвертьфінал Ліги Європи

Українець вибив найбільш титуловану команду турніру
18 березня 2022р. 09:02
Ярмоленко забиває Севільї / Фото: Getty Images

У матчі-відповіді 1 / 8 фіналу Ліги Європи«Вест Хем» в рідних стінах здолав «Севілью» завдяки голу Андрія Ярмоленко.

Українець вийшов на поле на 87-й хвилині за рахунку 1: 0 на користь «Вест Хема».

Матч перейшов в екстра-тайми, адже рахунок був 1: 1 за сумою двох зустрічей.

На 112-й хвилині Ярмоленко вдало зіграв на добиванні і відправив свою команду в наступний раунд турніру.