Завтра 5

Кадрова революція в Атлетіко. Тільки одна недоторканна зірка

У мадридській команді назріває грандіозні зміни
18 квітня 14:28

Журналіст Маттео Моретто із порталу Relevo повідомив, що Атлетіко планує повну перебудову атакуючої лінії.

Мадридська команда завершать поточний сезон без трофею. Підопічні Дієго Сімеоне вже вибули із Суперкубку Іспанії та Копа дель Рей кілька тижнів тому.

Положення Атлетіко в чемпіонаті також не вселяє оптимізму. Мадридці посідають четверте місце у турнірній таблиці. Якщо дивитися на це реалістично, то їх метою може бути тільки обігнати те, що йде на третьому місці Жирону, якій вони програють чотири очки.

У вівторок, 16 квітня, команда також попрощалася із Лігою чемпіонів. У першому поєдинку 1/4 фіналу з дортмундською Боруссією іспанці виграли 2:1, а у матчі-відповіді поступилися 2:4 – результатом, який показав керівництву, що команда потребує перебудови.

Моретто повідомив, що Антуан Грізманнєдиний недоторканний гравець у атакуючій лінії. Атлетико за жодних обставин не збирається розлучатися з французом.

Журналіст Relevo додав, що влітку клуб можуть покинути Альваро Мората, Мемфіс Депай та Анхель Корреа. Клуб вислухає пропозиції щодо всіх трьох нападників.