Розгорнути Згорнути

Кривцов заявив, що «Шахтарю» в грі з «Шерифом» завадила самовпевненість

«Гірники» могли добувати першу перемогу в цьому розіграші ЛЧ
Сергій Кривцов / фото - ФК Шахтар

Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов прокоментував для клубної прес-служби нічию в матчі з «Шерифом» (1: 1) :

«Ми повинні були закривати цей матч в першому таймі. У таких іграх другий гол грає вирішальну роль. Це єдине, що нам не вдалося: забити другий м'яч. Забий ми, і далі пішов би третій і так далі. Але в підсумку ми не реалізували стільки моментів, а «Шериф» використовував свій мало не єдиний шанс.

Я думаю, що в другому таймі ми відчули вже не просто впевненість в собі, а самовпевненість. Почали грати занадто індивідуально, через це було багато обрізок, після чого все навантаження лягала на лінію оборони. Я вважаю, що потрібно було діяти більш командно, віддавати передачі, якщо у партнерів найкраща позиція, а не намагатися обводити суперника по другому разу ».

«Гірники» упустили перемогу на останніх секундах, так жодного разу і не вигравши за весь груповий етап ЛЧ.

Де Дзербі заявив, що його підопічні повинні були забивати «Шерифу» п'ять безмовних м'ячів.