Завтра 14

«Ліон» обіграв одного з несподіваних лідерів чемпіонату Франції

«Ланс» можуть змістити з другого місця
31 жовтня 2021р. 07:59

У матчі 12-го туру чемпіонату Франції «Ліон» брав »сенсаційний« Ланс », який перебуває на 2-й позиції в турнірній таблиці Ліги 1.

Свою перевагу господарі поля втілили в забиті м'ячі ще в першому таймі, пішовши на перерву за рахунку 2: 0 на свою користь. Забивали Токо-Екамбі і Ауар.

У другому таймі «Ланс» відквитав 1 м'яч зусиллями Калімуендо, Але цього виявилося мало навіть для нічиєї.

«Ланс» залишається другим в таблиці з 21-м очком, Але його можуть потіснити і «Ніцца», і «Марсель», які ще не провели свої матчі туру. «Ліон» піднявся на 5-е місце, набравши 19 балів.