Деталі турніру

Манчестер Сіті та Арсенал не змогли виявити сильнішого в очному протистоянні

Олександр Зінченко провів весь матч на заміні
В поєдинку 30 туру Англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті приймав Арсенал. Олександр Зінченко залишився в запасі на поєдинок проти свого колишнього клубу.

У першому таймі команди змогли створити лише один небезпечний момент. Аке у штрафному майданчику вистрибнув назустріч навісу і головою направив м'яч центром воріт, але голкіпер Арсенала продемонстрував відмінну реакцію, не дозволивши йому забити.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм також був щедрим на гольові моменти. Цього разу Арсенал у дебюті ігрового відрізку загрожував воротам Манчестер Сіті. Сака вистояв у боротьбі з суперниками у штрафному майданчику, але його пас, адресатом якого був Габріел Жезус, виявився надто сильним.

Зінченко так і не з'явився на полі у цьому матчі, а фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.