Вчора 0
Сьогодні 0

Обамеянг про невдалий матч «Марселя» з «Мецом»: «Ми не засвоїли урок після «Панатінаїкоса»

«Марсель» не зміг обіграти «Мец»
19 серпня 2023р. 13:30
Нападаючий «Марселя» П'єр-Емерик Обамеянг прокоментував нічию в матчі з «Метцом» ( 2: 2 ) в Лізі 1.

«Коли ти тримаєш гру під контролем, як це було в першому таймі, потрібно знати, як зняти напругу в команді. Ми не виконали свою роботу в атаці. Були шанси забити, але самі себе підставили під небезпеку.

На щастя, двічі забили на виїзді. Але, чесно кажучи, ми повинні були вирішити долю матчу в свою користь ще задовго до фінального свистка. У мене таке враження, ніби ми не засвоїли урок після «Панаікоса», тому що грали приблизно так само, як в середині тижня.

Над цим потрібно попрацювати, думаю, можемо набратися зрілості, щоб краще впоратися з цими фазами, коли нам не вдається забити гол до перерви», – сказав Обамеянг.