Переможний дебют Шовковського. «Динамо» обіграло «Металіст»

У складі киян відзначилися Сирота, Ванат і Вівчаренко
«Динамо» у матчі 23-го туру УПЛ обіграло «Металіст».

У першому таймі футболісти не подарували забитих м'ячів.

Друга 45-хвилинці вкрай невдало розпочалася для харків'ян – на 49 хвилині червону картку отримав Романюк. Вилученням кияни і скористалися. Перший гол «біло-сині» організували на 70-й – Андрієвський зробив асист, а Сирота вивів команду вперед. За п'ять хвилин Ванат подвоїв перевагу киян. Попри те, що харків'янам було зовсім не просто грати в 10-х, їм вдалося забити один м'яч – точний удар на рахунку Прядуна. Крапку у матчі встановив на 90+1 Вівчаренко – 3:1 перемога «Динамо».

Відзначимо, що це був перший матч для «Динамо» під керівництвом виконуючого обов'язки головного тренера Олександра Шовковського.

«Динамо» набрало 44 очки і займає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ. Харків'яни розташувалися на 15-й позиції.