Піолі - про поразку від «Фіорентини»: «Вони забили 4 м'ячі після 5-ти ударів»

«Мілан» втратив шанс вийти на 1-е місце в Серії А
21 листопада 2021р. 09:56
Стефано Піолі / Фото: Football Italia

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі висловився про поразку від «Фіорентини» (3: 4) В 13-му турі чемпіонату Італії. Його слова призводить Football Italia.

«Вкрай незвичайний матч. У першому таймі ми грали добре і не повинні були поступатися 0: 2, але це футбол: ми не реалізували свої моменти, і нас покарали за помилки.

У другому таймі ми проявляли характер, намагалися відігратися, але коли пропускаєш чотири голи, поразка практично неминуче. Ось ми і програли.

Гру вирішили епізоди - вони забили чотири голи після 5 ударів. А нам потрібно було грати уважніше і краще реалізовувати свої моменти. Результат матчу був неясний до самого кінця. Якби ми не пропустили четвертий гол, то могли б відігратися.

Така поразка заподіює біль, але це більше не повинно повторитися. Незважаючи на поразку, я вважаю нашу команду дуже сильною, цей урок піде нам на користь ».

В турнірній таблиці чемпіонату Італії «Мілан» залишився на 2-му місці, упустивши шанс обійти «Наполі», «Фіорентина» піднялася на 6-е місце, набравши 21 бал.