Завтра 6

Почеттіно: «Обідно, що довелося відіграти майже 40 хвилин в меншості»

Тренер ПСЖ - про нічию з «Марселем»
25 жовтня 2021р. 08:49

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно прокоментував Le Parisien нічию з «Марселем» (0: 0) і лідерство команди в чемпіонаті Франції.

«Є багато позитивних моментів. Команда показала згуртованість, проявила характер, організованість з м'ячем і без м'яча.

Прикро, що довелося відіграти майже 40 хвилин в меншості, але навіть в цій ситуації ми робили хороші речі.

Очевидно, що як тренер «ПСЖ» ти завжди сподіваєшся на перемогу, але я можу тільки привітати гравців з тим, що вони зробили ».

Наскільки ви задоволені грою, яку ваша команда продемонструвала в останніх матчах?

«Ми знаходимося в пошуках балансу. З досвіду розуміємо, що періоди в жовтні і листопаді завжди важкі.

Але я задоволений прогресом команди, задоволений тим, на якому шляху розвитку вона знаходиться зараз ».