Зараз 3
Вчора 8
Сьогодні 19
Завтра 10

Російська пропаганда пробила дно. «Матч ТВ» миттєво перемикає кадри з українським прапором під час матчу «Вест Хема» Ярмоленко

Схоже рашисти просто нас бояться
19 березня 2022р. 14:48
Ярмоленко з фанатами Вест Хема / Фото: Getty Images

У матчі-відповіді 1 / 8 фіналу Ліги Європи «Вест Хем» переграв «Севілью»(2: 0), вирішальним став гол українця Андрія Ярмоленко, Який вийшов на заміну на 87-й хвилині, а на 112-й приніс своїй команді голому путівку в чвертьфінал.

Російський транслятор зустрічі «Матч ТВ» в черговий раз пробив дно. Спочатку під час заміни Ярмоленко, коли в кадрі з'явився український прапор. Транслятор миттєво змінив кадр.

А під час голу Ярмоленко, коли знову в кадр потрапив наш прапор, «Матч ТВ» вставив той же кадр, що і під час заміни українця 20 хвилин назад. Ганьба.

Нагадаємо, «Вест Хем» в 1 / 4 фіналу Ліги Європи зіграє з «Ліоном».